şampiyon kokoreç

tetik
istiklal caddesinde de şubesi olan kokoreççi. bulunduğu sokağa girmek cesaret ister çünkü bir sürü kokoreççi vardır ve koku malumdur.
valin
sahibi olan kişi bursaya 1050 konutlarda memet abi den koko yemeye gelmelidir.bu işi bırakması için yeterli olacaktır kanımca.
elma sekeriiii
daha geçen günlerde bir anda fiyatlarını en az 3-4 ytl zamlandırmı$ olan müessese.hayret bir $ey.
bakırköy $ubesinde mesela gider kalamar yemek istersiniz, gele gele yüzük büyüklügünde halkalar konur önünüze, hadi neyse der yersiniz. o yarım tabak bile etmeyen sogan halkaları için 7 ytl verirsiniz. pes be karde$im.

orayı yemek listemden aforoz ettim!
independence
mecidiyekoy’de de acildi bir $ubesi. bu $ubede kalamar yok, belki ileride olabilirmi$. ayrica kokarec ve midye tavasi son derece vasat ancak midye dolmalari enfes, ya da ben midye dolma niyetine ejderha kulagi satsalar bile yerim o sebeple de bana enfes geldi. ayrica fiyatlar tum $ampiyon $ubelerinde oldugu gibi "oha a.k." dedirtecek cinsten.
independence
mecidiyekoy $ubesi ramazan ayi boyunca gece 03:00 e kadar hizmet vermekte.

edit: ramazan haricindeki gunlerde saat 04:00 e kadar, cuma cumartesi ise 05:00 e kadar acikmi$ mecidiyekoy $ubesi.
ilkerozcan
taksimdeki ilk şampiyon korkoreç dükkanındaki, şubemiz yoktur yazısına rağmen kapetlerin üzerinde şubelerin isimleri ve telefonları olan gıda zinciri
independence
midye dolmayi 1tl den satiyorlar. normal yiyen birisi icin pek bisi degil ama benim gibi midye dolmakolik bir insan olunca ve seferde 50 tane falan gömünce işin rengi degisiyor tabi.
independence
çekmeköy subesi gercekten isini iyi yapiyor.

ramazanda gece 3 civari kokorec ve midye dolma soylemistim ancak midye dolmalar o kadar kotuydu ki hepsini cope atmak zorunda kaldim, mekani da aramadim bu konu ile alakali.

dun yeniden yemek soylemem gerekti, aradim ve daha once yasadigim olumsuzlugu da anlattim. hemen ayni miktardaki midye dolmayi ucretsiz gonderdiler.

sagolsunlar.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol