sakarya caddesi

wilson
ankara ilinin en guzide icilecek mekanlarinin, canli muzikli meyhanelerinin ve barlarinin bir araya kondugu leziz caddeler butunlugune verilen genel ad
sinirsahibi
her katinda kiytirik barlar bulunan dandik binalarla cevrelenmis gece saat 12:00 den sonra erkekler icin bile yurumenin simsiki bir g.t istedigi barlar meydani. caddeye asla benzetilemeyen yer.
zany
her zaman ucuz ve sulu bira bulabileceginiz cadde.barlarin bulundugu binalarin ust katlarinin cogu dersanelere ait oldugu icin gunduz barlarin mudavimleri genelde dersi asmis, ortaokul ve lise ogrencileridir.
callow
ankaranin neyaziktirki encok arizanin ciktigi yerdir sakarya caddesi.polisin umursamaz tavirlarindan dolayi kizilayin burnunun dibinde balici cocuklarin mekani olma yolunda ilerleyen bir yer olmaktadir.bu gidi$ata nezaman dur diyeceklerini merakla bekliyorum.
ozee
ankara’da takilinilan yer nil diye bir bar var ve mezozoik adinda ortalama 40 ve ustu kisilerce olusturulan bir grubun ciktigi mekan,bu amcalar biraz piyasada calsa kaliteli calmaktadirlar,gidiniz.
zywiec
kızılay civarında makul fiyatlarla bira içebileceğiniz mekanların bulunduğu cadde. öyle ki aynı bina içerisinde hard rock bar ve türkü bar görmek dahi mümkündür. en üst katta barda yuvarladığınız biralar mekanı terk ederken her katta farklı bir müzik konsepti duymaktan zemin katta 10 kaplan gücüne erişebilir. bu kulaklar "ben meleğin tekerine çomak sokarım" bile duydu, hey yavrum hey.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol