recep tayyip erdoğan ın 7 yıldızlı otelde kalması

humanist yamyam
seversiniz yada sevmessiniz ama bir ülkeyi temsil eden bir insanın zaten gidip üç yıldızlı otelde kalması uygun olmayacağından eleştirilmesi ucuz eleştiri olmanın ötesine gidemeyecek durum.
maliyeci
nerede ve nasıl hangi şartlarda olduğu da belirtilmelidir.çünkü öteki türlü haksız bir eleştiri oluyor.

çünkü bir adam çok parası varsa istediği gibi yiyebilir.malum başbakan ticaretle de uğraşmaktadır.devrettim dese de...

ve öyle yer,zaman vardır ki bir garibanla kuru ekmek paylaşılır, öyle yer vardır ki karides yenir. şimdi başka bir ülkenin başbakanı ile görüşürken türkiye’yi temsilen vakko takım elbise mi giyilir, yoksa çin yapımı 20 liralık takım elbise mi...

ortada bir temsil meselesi varsa bush’un karşısında üslubunuz değilse de ezik görünmemek için ayak ayak üstüne de atarsanız.

he eğer halkı hortumlayıp, gelir dağılımını göz ardı edip lüks otellerde sürtme söz konusu ise, eleştiriler haklıdır.
teselya
beni düşüncelere sevkeden bir olaydır.nitekim fransa başkanı tatilin abd de yapıyor diye adamın burnundan getirdi ülkesi ama bizde neyse hiç konuşmamak daha iyi.sonuçta atatürk seçim galibiyetini 7 yıldızlı otellerde kutlamıştı.şimdi daha iyi durumdayız..
ebruli
3 yıldızlı dandik bir yerde kalması mı gerekir. üstelik çevremizde çok görebildiğimiz dandikler bile böyle yerlerde kalabilme imkanına sahipse başbakan olarak tercih edilmiş birinin 7 yıldızlı bir otelde kalmasında hiçbir abes bulunmamaktadır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol