radyo

0 /
yakamozart
televizyonu bırakıp sadece radyo dinlediğim günden beri mutluluk seviyem gözle görülür derece arttı. herkese tavsiye ediyorum.
orqn
araştırın bakın; sabah saatlerinde ’’ bu sabah yağmur var istanbul’ da ’’ şarkısını çalmayan bir tanesi varsa onun takipçisi olun. şüphesiz ki o diğerlerinden daha doğru yoldadır.
esrakesh
açıp da sevdiğin şarkıya rast geldiğinde insanı mutlu eden bir icat hala..

demek ki bazı şeylerin modası hiç geçmiyor.
mad
"seninle frekansımız uyuşmuyor" gibi bir söz söylenebilitesi var mıdır yok mudur çok merak ettiğim ses duyurgaçlı dinletgeç.
demir prezervatif
en sosyal iletişim araçlarından biridir.
televizyon gibi çoğunluğu asosyal olan insanlar dinlemezler radyoyu, seçici insanlar dinlerler.
taksi, minibüs şöförleri hariç!
ama annemizin meriç erkanı izlemesinden daha iyidir.
uydudakipornokanali
en akıllıca iletişim aracı. gerek müzik gerek haber gerek alternatif programlarla internet denilen salakça bel ağrısının göz bozukluğunun yada aptal kutusuna beş basacağı su götürmez bir gerçektir. radyoda ünlü olmak kolay değildir. çünkü radyo dinleyicisi sizin frikiğinizle, erkek yada kız arkadaşınızla yada görünen donunuzla ilgilenmez. bunun sebebi dinleyicinin değil bulunduğunuz ortamdaki kişinin sadece sizi dikizleyebilmesidir. ayrıca müzik erbabları ulemaları günün hangi saatinde ne müzik çalınır hangi program konulur gayet iyi bilirler. ayrıca bunalım takılmak isterseniz tiryaki fm’i kopmak isterseniz power fm’i dinlemek sizin elinizde.
angelus
aldığı cd.lerin içerisinde bulunan şarkıların sırasını modifiye edip istediği sırada tekrar kaydeden bireyler için son derece gereksiz olan bir olgudur. böyle her an istemediği bir şarkının çıkacağı tedirginliği ile beklemek oldukca zordur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol