piranha

angelus
amazon bolgesinde yasayan etobur balik cinsi, karni ac olmadigi surece sorun teskil etmeyen lakin ac kaldiklarinda sivrisinek isirigindan cikan kan kokusunu alabilecek duzeyde hassaslasan, denize girerken iki kere dusunmeye sevk eden canli turudur.
utopya
ulkemizde sapanca’da ilk defa bu sene gorulen balik... film serisi vardi bir de. pirana 1,2 falan. izlenmeye doyum olmazdi o zamanlar. jaws’a karsi piranha kampanyasi baslamisti hatta...
independence
el degi$tirdikten sonra tadindan yenmeyen bir mekan haline gelmi$, gittik gorduk begendik.hele bir ali var, $enlik $akraklik her $ey onda.
elma sekeriiii
mp3 player ve de çift kartlı telefonla piyasaya giren marka.

çift hatlı olu$unuzdan dolayı, sim kartlarınızı telefona tak çıkar yapmaktan bıktıysanız eger, bu güzide cihazı almanızı öneririm. 1gb’lık hafızasıyla yenmeyip yanında yatılabilecek olan üstelik de fiyatının 215 ytl gibi cüzi bir miktar olu$uyla insanı güldürebilme yetisine sahip olan telefondur.

elektro marketlerden güvenle alabilirsiniz anacım.
aldık mutluyuz.

bilgi reklam ku$agı sundu.
mehmet volkan balbay
hayatının hatasını yapmak isteyenler için sabır taşı bir markadır!

her hangi bir ürününü üç kuruş ucuz diye satın alırsınız. bakarsınız ki, verdiğiniz o üç kuruşu bile hak etmeyen bir ürün... yediğiniz bu kazık bir tarafa üstüne bir de ürün arıza yaparsa işte o zaman bu markanın esas yüzünü görürsünüz.

dakikalarca teknik servis telefonunda bekletilmeler, ilgisizlikler, günlerce tamir edilmeyip gönderilmeyen ürününüz... o derece ki, artık üründen vazgeçersiniz. ümidi kesersiniz. eh tabi on dakika da tamir edilecek bir ürün (beş lehim kaynatılacak o kadar) on bir gün boyunca gönderilemiyorsa başka ne düşünürsünüz ki?

kısaca, aman yanaşmayın derim. üç kuruş fazla olsun, bilinen, tanınan, servis ağı kuvvetli bir ürün alın derim! paranızla rezil olmayın derim!
independence
gece gece klavye arizalandi, banabi uzerinden bu markadan klavye siparisi verdim. arkadas klavyenin dengesi bile yok, sallanan masa ayağı gibi tuslara bastıkca yerinden oynuyor. neyse, bir gun idare etsin yeter zaten.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol