paolo maldini

made in heaven
milan formasi altinda kazanmadigi basari,kazanmadigi kupa kalmamistir bu adamin.ben kendimi bildim bileli milan formasi giymektedir.suan 37 yasinda olmasina karsin milan savunmasinin sol kanadinda halen her mac doksan dakika gorev yapmaktadir ve bir cok genc futbolcudan daha basarili oynamaktadir.
reddy
son derece basarili ve efsane olmaya aday bi futbolcudur ancak ne zaman futbolu birakacigini merakla bekliyorum zira zirvedeyken jubilesini yapsa cok guzel olcak papa 2.jean paul bile olumuyle tahtini birakti bunun birakacagi yok.
deathless
babasi eski milanli olan paolo maldini 20. sezonunu ac milan da tamamlayacaktir. babasindan sonra kendisi simdide 9 yasindaki kucuk oglu ile milan uzun sureli bi anlasma yapmistir kusaktan kusaga milan a hizmet veren maldini ailesi onursal baskan berlisconi ailesinden daha eski milan taraftaridir. maldini 5. kez dunya kupasinda forma giymeye hazirlaniyor buda ayri bir rekor.
jacky
galatasaray’ın milan’ı 2-0 yendiği şampiyonlar ligi maçından sonra bana burda kimse 25.000 kişinin olduğuna inandıramaz sözüyle galatasaray taraftarının büyüklüğünü ve takımına bu tür maçlarda nasıl bir destek verdiğini bir kere daha ispatlamış italyan futbolcudur.
nick nicki nickince
paolo maldini (doğumu 26 haziran 1968)ac milan ve italya milli futbol takımı’nın efsaneleşmiş futbolcusu. ac milan paolo maldini’nin 3 numaralı formasını müzesine kaldırmıştır.
eldrun
sanırsam milandaki 3 numaralı formayı maldini adına tescil ettirmiştir.futbolu bıraktığında sadece oğlu giyebilecektir milanın 3 numaralı formasını.
angelus
futbolun tanrılarındandır. milan ın tarihinde bulunan 7 adet sampiyon kulupler kupasi/şampiyonlar ligi kupasının beş tanesinde bu adamın ismi geçmektedir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol