özhan canaydın

0 /
imphotep
gece rüyama giren adamdır.nerden geldiyse artık.rüyamda o değil ,galatasaraylı arda ölmüştü.götüm açıkta kalmış herhal.
instrument
tüm sevenlerinin ve spor camiasının başı sağolsun. fenerlileri bile üzmüştür. hatta bir fenerahçe taraftarı ölümünden önce "sen iyileş de galatasaray şampiyon olsun." demiştir kendisine.
pipisik
ölüm haberi milliyet’tendi. son haber olarak geçmişler fakat doktoru bir açıklamada bulundu iki-üç dakika evvel; gene milliyet haberi:

bursa acıbadem hastanesi başhekimi kaya aksoy:

"sn. canaydın yaşıyor."

pankreas kanseri olan ve uzun bir süredir tedavi gören galatasaray eski başkanı özhan canaydın için başhekim "durumu ağır ama yaşıyor" dedi.

özhan canaydın, bursa acıbadem hastanesi’nde tedavi görüyordu.
chavez
galatasaray başkanı olarak son gecesini geçirecek kişi. galatasaray’ın uefa kupasından bu yana ileri doğru bir adım atamamasının, bilakis geriye gitmesinin yegane sebebidir.

kamuoyunda kibarmış gibi bir izlenim bırakmıştır. bununla birlikte en basit tabirle yalancıdır. galatasaray başkanı olduğu gün her sene dünya yıldızı, yeni stad, 10 senede 7 şampiyonluk ve 1 şampiyonlar ligi sözü vermiş, bunlardan en çok stad sözüne yaklaşmış, onu da eline yüzüne bulaştırmıştır. ne idüğü belirsiz adamlara maket yapması için milyonlarca dolar kaptırmış, ilk kazmayı bilmem kaç sene sonra vurdurmuştur.

ribery gibi bir dünya yıldızını elinden kaçırmış,ergün gürsoy, ali dürüst, fatih terim gibi sembol isimlerin sırtına basarak seçim kazanmış ve bu isimleri kulüpten soğutmuştur.

galatasaray tarihinde taraftarın nefretini bu kadar kazanan başka bir başkan yoktur. istifa etmesi için internet siteleri kurulmuş, forumlarda hakkında söylenmedik bırakılmamıştır.

borç ödemek için geldiği yönetimde, çok kötü bir işletmecilik örneği göstererek ,borçları dağı aşacak seviyeye getirmiştir. tekstilci olduğu halde gs store’u bile yönettirememiş, fenerium’un tozunu yutmuştur.

bundan sonra kongreye oy kullanmaya bile gelmezse çok makbule geçecektir.

not: bu entrynin sadece son cümlesi yorumdur. kalanın tümü gerçektir.
cinderella man
hakan’la lincoln arasındaki kavganın ciddiyeti sebebiyetle hastaneden çıkıp florya’ya gitmek isteyen ancak doktorların izin vermediği başkan.
burakthy
sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, canaydın’ın bugün saat 10.00’da memorial hastanesi’nde, prof. dr. münci kalaylıoğlu ve prof. dr. koray acarlı tarafından ameliyata alındığı bildirildi.

ameliyatla ilgili ikinci açıklamanın saat 18:00’de yapılması bekleniyor.

passive
bazı(!) kulup yöneticilerinin ve bazı(!) taraftarların bok atıcak bi şey bulamadıkları ve saçma sapan saldırdığı başkandır.. 6-0’lık yenilgisinden sonra rakip takımın başkanının elini sıkarak tebrik eden, her zaman polemiklerden kaçan, her kulup yöneticisine ayrı bir kibarlıkla yaklaşan, galatasaray’ın başkanlık namına yakışacak kalitede ve düzeyde olmasına rağmen hala ’zombi’, ’para dileniyo’, ’fakir’ gibi iğrenç ithamlara layık görülmektedir. yani ağzıyla kuş tutsa yaranamamıştır, yaranamayacaktır. aynı galatasaray gibi.. yine bazı(!) kulup yöneticileri ve taraftarları galatasaray’ın o 4 sene üstüste lig şampiyonu olduğu ve avrupa’nın tepesine oturduğu zamanlarda da galatasaray’ın büyük olduğunu kabul etmiyordu hala da etmiyorlar. işte sırf bu yüzden bile galatasaray’ın başkanlık vasfına en çok yakışan bireydir kendisi.. kaderi galatasaray’la aynıdır.. inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve hakkında ileri geri konuşanlara yine kibarlığıyla haddini bildirir.
burakthy
galatasaray yerine gassaray diyen hiç kımıldamadan konuşan sabit bir şekilde duran gözlerini bile kıprıdatmayan galatasarayın başına gelebilecek en kötü şey

(bkz: zombi)
yalnız kendisinin kanser olduğunu okudum üzüldüm acil şifalar...
zenana
her ne kadar galatasaray ın başına gelen en kötü şeylerden biri de olsa,ameliyatının iyi geçmesini ve başına kötü bişey gelmemesini temenni ettiğim insan.
maliyeci
her sene 3 yıldız alacaz deyip hiç bir şey yapamazdı. lakin bu sene sonunda sözünü tuttu. lincoln, linderoth , nonda hepsi de yıldız diye tabir edilebilecek topçular. galatarasay heralde bir 10 sene falan transfer yapmaz.
bahodilo
fenerli olmama ragmen diger başkan ve yöneticiler gibi sürekli ortamı germeye calışan cirkeflik yapan seyirciler birbirne düşürtüren acıklamalar yapmaması nedeniyle sempati duyduğum başkan.ancak yöneticilik olarak gs kulüp başkanının vasıflarını taşımadıgını inandıgım başkan.
sepulturk
bu sene başkanlığında bulunduğu yönetimle gerçekten müthiş transferlere imza atan insan. yav korkuyorum bir an dalgınlığıma gelip "canaydın başkan galatasaray şampiyon" nidalarıyla yanaklarından öpecem diye.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol