ozan orhon

0 /
nostalji kralicesi
gecen cuma beyaz show’da turkiye’de pop muzik yapan ilk sarkicilardan biri oldugunu iddia eden gerizekali insan. ajda pekkan, erol buyukburc gibi isimleri unutup boyle birsey uydurabilen sinir bozucu bir kisidir kendisi. ayrica programda kaldigi sure boyunca surekli eski karisi yesim ercetin’e laf sokusturarak ondan sonra gelecek olan karagoz ustasi’ni , betul demir’i ve berksan’i 15 dakika seyretmemize sebep olup insanin asabinin 5 dakikada nasil bozulacagini gosteren sarkici.
bok bocegi
bir zamanlar ortalarda görünmeyişiyle pek çok kişiyi ne kadar mutlu ettiyse, geri dönüşüyle de o kadar üzmüş şahıs..
pixie
"türk seyircisini kekleme programları"na bir yenisini eklemiş şahsiyet.

eski karısı ile () televizyon kanalları üzerinden devamlı atışıp duran, sonra "çocuğumuz var bizim göstermiyo bana çocuğumu" diye ağlayan (), sonunda bir televizyon programında eski karısıyla barışan ve yıllar sonra öpüşen (), şimdi ise senaryo gereği saçmasapan entrikalar çeviren şarkıcıdır.

e yuh.. türk halkını kelek mi zannediyorlar.. mal mıyız biz.. "nasılsa yerler" diye her boku karşımıza gerçekmiş gibi atmak zorunda mıdır türk yapımcıları. artist bozması adamlarla oynaşık karılar canlı yayında rol icabı kavga etsin sonra rol icabı yiyişsin, seyirci bunu pişirip pişirip yesin, ozan orhon ve bilimum dolandırıcılar da bu işten para kazansın diye mi elimiz kumandada yaşarız biz..

paranın insanı rezil ettiği noktadır ozan orhon.. sıfırla çarparız kendisini.
angelus
şişkoyken sanki daha bi sempatik bireydi kendisi. o şekilde alışmıştı kendisine gözlerimiz. böyle kelepce fantazisine girdikten sonra bir çeşit cin ali gibi olmuştur. ha cin ali nin de hastasıyız ama ne bileyim ısınamadım.
fantuzzi
akılda kalan tek bir şarkısı olmadığı halde kendini star ilan eden ve zanneden şişman halini daha sevimli bulduğum şarkıcı.
armes
ekranda her gördüğümde gidip saçını kesmek için çıldırdığım zayıflamış haliyle tekrar ortaya çıkmış ama zayıflamasına rağmen hastalıklı gibi duran şahıs.
camurhan
türk popunun 90li yillardaki patlamasinin icerisindeki yerini nispeten basariyla alip, akabinde kendi hatalarindan midir yoksa kabiliyetsizliginden midir ortalardan silinen sarkici.

saman alevi isimli sarkisinin ileride daha güzel bir altyapiyla düzenlenip, firina verilecegini düsündügüm sarkicidir.

bir de komik bir sekilde tarkan mi ozan orhon mu karsilastirmasi yapilirdi o zamanlari.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol