orgazm taklidi

0 /
imgoindeeperunderground
kadınların isteyerek yapmadığı taklitlerin başında gelebilir. nitekim bu taklidin kadına hiç bir faydası yoktur. erkekler her ne kadar kendilerini aldatılmış, kandırılmış hissetse ve bunu yapan kadınlardan nefret etse de esas mesele erkeğin kendisini iyi hissetmesi ve en azından bir sonraki seferde adam gibi bir performans sergilemesi için yardımcı olmaktır. kadınlar aslen kötü kalpli vahşi yaratıklar değillerdir yani. onlarda isterler taklitsiz bir orgazm olsun lakin eğer olmuyorsa bari adam mutlu olsun diye düşünürler (ben yapsam öle düşünürüm yani). bir de bunu profesyonel olarak yapanlar vardır, onlar da zaten para için bu işi yaptıklarından madem yapıyorum bari hakkını vereyim diye düşünerekden bağırıp çağırıyorlar sanıyorum.

bu yapılmamalıdır, ayıptır diyen arkadaşlarımız beş karış suratla domuz gibi yatan hatunlar karşısında kendilerine güvenlerini nerelerine sokarlar akabinde onu da merak ederim ayrıca..

pelagehatun
"when harry met sally" adlı meg ryan’ın baş rolunde oynadığı gelmiş geçmiş yabancı en iyi romantik komedi olduğunu düşündüğüm filmde meg ryan’ın bir cafede ustalıkla yapabildiği olay. öyledir ki etraflarındaki yaşlı teyzeler bile imrenerek bakmıştır kendisine.
ibibikler oter otmez ordayim
vajen kasları yalan söylemez!

evet vajen kaslarını kontrol edebilen insanlar vardır fakat herkes başaramaz bunu..özel çaba ister, deneyim ister..

wietnam savaşından sonra, amerikalı askerlerin eşleri,"wietnamlı kadınlardan" sırf vajen kaslarını kontrol etmeyi öğrenebilmek için turlar düzenleyerek wietnama gitmişler..

bu konuda çok sayıda belge var..
ve hatta bu durum filmlerde, romanlarda da işlenmiştir.
stella
genel yargının aksine erkeklerin de kimi zaman yaptığı şey.

edit: sıkmıyorum!

"erkekler orgazm taklidi yapar mı?

evet. ereksiyon olması ille de boşalacağı anlamına gelmez. hatta belki başı ağrıyordur çok yorgundur ya da havasında değildir. sadece sizi kırmaktan çekindiği için sizi geri çevirememiştir. orgazmdansa orgazmı taklit etmeyi tercih edebilir."

ilgili sayfa:http://www.ntvmsnbc.com/news/416296.asp

ayrıca bkz;http://www.haydi.net/kadin/kadin.asp?katid=47&id=1331
matrax
bazı kızlarda değme oyunculara taş çıkaracak yetenek olduğunu gösteren durum...dur, böyle olunca da ucu bana dokundu.bazı kızlarda değme oyunculara taş çıkaracak yeteneğe sahip olduğunu gösteren durum olsa gerek.
matrax
-nasılım gülendam?
+harikasın mükremin...oohhh$$$...devam et hadiii...
-bu güne kadar hiç benim gibi bi erkek görmedin dimi...hahahahaaayyyttt...yeeaaahhh...
+iç ses:evet, göbek deliğimi zorlayıp bu kadar zevk alan ilk erkek sensin gerizekalı...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol