oral seks yapmasıni bilmeyen erkekler

bloody mary
oral seks yapayım derken insanın canını acıtan erkeklerdir..ayrıca pornolarda gorduğumuz o her oralda boşalan kadınlar falan yalandır.kafanıza takmayınız efenim.gençlerimizin psikolojisini bozmak istiyor olabilirler.haa yok mudur iyi yapabilen elbet vardır o ayrı..ama kızlara oranla erkekler bu işte daha kotu.bu gerçek yadsınamaz..
sinanhalac
(bkz: aha benim bu)

tanım: bir elimden tutanın olması halinde elemanı olmaktan kurtulabileceğim erkekler kümesi. çabuk öğrenirim yeminlen. ayrıca sevabı da boldur. öğretici yanı güçlü hanım arkadaşlara selam ederim...

(bkz: bi buldurun be)

edit büdüt: abaza değilim abazan hiç değilim has be has türk’üm aynı zamanda da gayet de uzun süreli bir ilişki içerisindeyim. benim derdim tamamen hevesli gençlerimiz için denek olmaktır aynen kuaförlük ve berberlik çıraklık okullarında bedava saç traşı olan arkadaşlar gibi. yoksa ne oral seksler yaptım zaten yoktular. anlayana elbette.
roman holiday
"hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" dedirtir. can yakar, soğutur komple uzaklaştırır yapılan eylemden. "bir an önce son verse" diye dualar edersin. bir sonraki sefere de "kokuyor aman" diyerek yaklaştırmazsın.
sefih
2ye ayırmak mümkündür. 1.si:
kendine oral sex esnasında:
-yahu yalıcakmıydım emcekmiydim?
-ısırsam bişey olur mu?
-klitoris dedikleri şey neresinde acaba?
-bide g noktası diyorlardı nasıl bişey ki. yoksa g harfine mi benziyo?
gibi ve benzeri saçma sorular soran, bunlarla da yetinmeyip önce sabunla iyice bi yıkayalım tertemiz olsun diyen, vajenin içine hava üfleyeyim belki hoşuna gider diye düşünen, hatta yapan, karşı cinste cinsel soğukluğa sebep olabilen gerzek erkek tipidir.
2.si:üstte sıralanan gerzeklikleri yapmamış, teorik olarak işi bilen fakat tek eksiği bildiklerini pratiğe dökmek olan erkek tipidir.
1. tip erkeğe önce kesinlikle yapmaması gerekenler öğretilmelidir. sonra deneme yanılma yöntemine geçmeleri aşılanmalıdır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol