oje kurutmak için şekilden şekile girmek

kirmizioje
tavsiye edecegim yontemler:
1)soguk fon
2)uflemek (sigara icmiyorsaniz)
bosverin bunlari siz, bir sigara yakip bekleyin, 3 dakikada kuruyor.
goetica
erkeklerin genelde kadınların ellerindeki ojeleri kuruduktan sonra görmesi yüzünden bihaber oldukları çiledir.ama i$in aslı öyle değildir..

evde/kuaförde buyuk bir itinayla surulen oje kurumaya bırakıldığında kadınların da çilesi ba$lar $öyle ki..

oje sürüldüğünde bozulmaması için büyük bir itina ve özen gerekmektedir oje üzerindeki en ufak bozulma o parmaktaki ojenin çıkarılıp tekrar sürülmesi akabinde ta$ırıldığında silinirken diğer ojelerin de bozulması demektir.

bunun olmaması için sevgili bağyanlar ya put gibi kıpırdamadan durur ya da maymun ve insan arası $ekillerde ortalıkta dolanıp dururlar..


kurutma i$lemi olarak eller sağa sola sallanır,sanki ku$ veya melekmi$çesine kanat misali eller kollar açılıp kapanıp kendi kendine rüzgar yaratılır,veya patlayana kadar ele üflenir..

son çare olarak eller buzlu suya sokulabilir,bu da ellerinizi bir süre hissetmemenize sebep olur..

hele aceleniz varsa bu i$lemler daha da hızlandırılıp daha tempolu yapıldığında tamamdır.

tabiki oje kurutucular da mevcuttur ama nedense genelde hep bu yöntem seçilir..

kadın olmak zor zanaat mirim.
ed nh
sakınn soğuk suya tuttuktan sonra giyinmeye çalışmayın kot düğmesi iliklemek gene en yapılmıycak şey.. ojelerinizin kenarı köşesi kesin gidiyor.
myysteriouss
özellikle kırmızı,siyah,bordo renkli ojelerde bu durum faciadır zira bunlar bir kere bozulup silindi mi daha yeni sürüldüğü için kanlı bir parmağınız varmışçasına pek fena yayılır.
angelus
oje siyah bir çöp poşetinin içine sokulup kimseye belli etmeden arabanızın bagajına bırakırsınız gecenin karanlığında.
kimseye belli etmeden, mümkün olabildiğince sessiz bir şekilde aracınızı çalıştırıp sadece dolunayın ışğında, farları dahi yakmadan yol alıp saatlerce sürecek olan yolculuğunuzun akabinde ojenizin tek başına geri dönemeyeceğini anladığınız bir bölgeye bırakıp aynı yollardan evinize geri dönüp sıcacık yatağınıza yatar ve bu şekilde, şekilden şekile girerek ojenizden kurtulmuş olursunuz oh$.
delirtmeyinlanbeni
gereksiz eylem.

mause üzerinde duran elin pozisyonu ojenin kuruması için gayet elverşlidir. zira hiçbir parmak veya tırnak birbirine değmemektedir. bilgisayar başında iken, sağ elin tırnaklarındaki oje rahatça kurur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol