niphredil

maliyeci
nasıl bir düşünce tarzına sahiptir,bir fikri kurgular ve yazarken nasıl bir temel üzerine inşa eder ve insanlar bu kadar mı rahat geneller birbirlerini diye beni düşündürüp,beni kaygılandıran yazar.
schenardi
an itibariyle sol frame’de yukarlarda gördüğüm entrylerin saiplerinin kim olduklarını kim butonu aracılığıyla incelerken bu kişiyi de aynı şekilde gördüm ve kendisine ilişkin enteresan bir istatistiğe tanık oldum. bu kişi tam 585 adet entry’in altın imzasını atmış; ancak gelgelelim sadece 20küsür entry sine oy alabilmiştir. bu ciddi anlamda tartışılması gereken bir durumdur. bu kişi 550’den fazla kimsede etkisi olmayan yazı mı yazmıştır şimdi? içimden bir ses bu yazarımızın sözlük içerisinde yeterli kankasının olmaması sebebiyle sözlük içerisindeki kankalık faktöründen nasiplenememiş; dolayısıyla al gülüm ver gülüm oylamaları bu yazrımıza rastlamamıştır. kendisinin son dönemde entry yazımı konusundaki hevezsizliği bundna mıdır başka sebepten midir bilinmez ama bu sayıda entry sahibi birisi olarak son dönemde gün başına bir entry bile yazmadığı istatistiklerden bize yansımaktadır. ben de bu yansıyanları farkedip farketttiğimi dile getirmekten kendimi alıkoyamamışımdır, bu entry’nin yazılmış olmasındaki yegane sebep bu kendimi alıkoyamamış olma durumumdan ibarettir...
shevek
#642511

tebrik eder ellerinden öper, fakat "feto işe yarar be niphredil arkadaş. fetocuk emperyalizmin paralı köpeğidir, sağlam kukladır, iyi iş görür. yeşil paraya yeşil bayrakla iyi doymuştur." demek isterim kendisine buradan.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol