newsted35

0 /
hakki bashar
#706377 nolu entry’nin sonundaki abkz ile entry’nin son cumlesi o kadar guzel kafiyeli olmus ki, sunlari yazarken zorlanıyorum cunku hala guluyorum. aynı zamanda ogrendim ki bass gitar calarmis, daha da bir sevdim.
muruuuu
arkadaşım duydum ki annen bugün doğurmuş seni, kutlu olsun heyt be, diyecek kadar samimiyetim olmasa bile iyi niyetimi anlayacağını düşündüğüm kişidir.
max
şu dakikalarda msn de çevrimiçi olmadığı için tato da deli gibi içip doğum gününü kutladığını düşündüğüm kardeşim. iyi ki doğmuş. iyi ki var. nice senelere...

not: alkol komasına girmesinden endişe etmekteyim...
broken promise
bana güzin abla muamelesi yapıp her fırsatta kafamı siken, yapıcak bişi bulamayınca bana sarıp küfür eden ardında da canımsın seviyorum lan seni diyebilen, her tato ya gidişimde gözlerimin aradığı, onsuz midyenin boğazımdan geçmediği, bir şekilde hayatıma girmiş asla da çıkmayacak olan dosttur.

doğum günün kutlu olsun.
muruuuu
2 aralıktaki zirve sonrası ulen iyi ki kalkıp gitmişim bak güzel insanlarla tanıştım eğlendim dememe neden olmuş, aldığım duyumlara göre bundan sonra da max sayesinde görüşme ihtimalimin yüksek olduğu zatı muhterem.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol