nada

independence
sozluk ile alakali yapici ele$tirilere sahip birey. dun uzun uzun anlatmi$ bir mesajinda bana bu ele$tirilerini. tamami ile ayni fikirlere sahip oldugum insanmi$ megerse.

misal, sozluk ici oylama mekanizmasinin ne kadar boktan kullanildigina yahut hic kullanilmadigina parmak basmi$ mesajinda son derece hakli olarak. oyle bir hatirlatmak istedim bu entry vesilesi ile.
nada
oy verin kampanyası yapmaya çalışan ama bokunu çıkaran yazardır bu. az önce murat boz’un sırt dekoltesine eh işte oyu verdim lan.
rdm
az önce houston dan mesaj yolladı:
-nada- (#887776) saniye farkıyla benimle aynı entryi girmenizi içime sindiremiyorum. yakışmadı. kınıyorum sizi bir de, sildim işte mulu musun abi şimdi? sağol ya valla.

delimidir nedir!! elini çabuk tutsaydın kardeşim diyorum kendisine, hem yazılı hazırlayıp hem de sözlüğe entry gömüyorum buna rağmen benden yavaşsan yapcak bişey yok.

ps: aaa başlığı da ben açmışım bak..
rdm
#887793

dediklerine bakmayın siz, mesajında kesinlikle -gizli- diye bir ibare yoktu.

ayrıca yazılı hazırlıyorum, evet? anlıyosa kendisine devredebilirim bu işi, hazırlasın bana yollasındır.

tanım: klavye kullanmakta oldukça yavaş olan bilgiç.

ek not: sözlüğü msn messengere çevirdik evet, ne var?
rdm
-nada- (#887794) kimse bana yavaş diyemez. adamlarını topla gel, yada adresini ver ben geliyorum heeeytt!! olay var bu gece eytere beaaa!!

klavye delikanlısıymış aynı zamanda, tehtid ediyor beni, ilgililere suç duyurusunda bulunmak istiyorum, bi de olursa tekrar çocuk olmak istiyorum. istiyorum bunaları..
nickten yana sansim yok
anlamı konusunda spekülasyonlar varmış duyduğuma göre.

-na: olumsuzluk eki.
+
da: evet.
---------
evetsiz.

#886482

ama ispanyol kültürüyle yetiştiği için kendisi biz pek anlamayız.
nada
rusça, ispanyolca ve sırpçada farklı anlamlara gelmekte olan kelime. tezat olarak rusçada gerekli anlamına gelen kelime, ispanyol dilinde hiç bir şey anlamına gelir.
independence
oylama eksikliginden yakiniyordu dune kadar. $imdi yazdigi entry sayisina bakiyorum, bir de puanina, aralarinda aklim erdigince bir orantilama yapiyorum ve $u sonuca variyorum.

benim 5/1 miktarim kadar entry yazmi$ olsa, puan anlaminda beni ikiye katlayacak.
nickten yana sansim yok
allah bilir şu anda bodrum’da "kızgın kumlardan serin sulara" keyif yapıyordur. ama mal mı ki bu havada ve bu saatte böyle bir şey yapsın?.. onun için nerede olduğunu tahmin etmek yerine nerede olmadığını tahmin edersek sonuca daha çabuk mu ulaşırız bilmiyorum ama ne etsek ki şimdi ya... uykum geldi lan benim.
rubinus
italyan şarkıcı ve yazar. the young pope dizisinin 4.bölümünde yayınlanan senza un perché şarkısıyla tanınmışlığına birazcık tanınmışlık katmış olabilir çünkü ben öyle tanıdım. iyi ki de tanıdım. sizde tanıyın.

şarkı linki : (https://youtu.be/_z498JqZD_k)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol