mustaitbiradam

mustaitbiradam
merhaba dediğim yazar.


çaktırma. (bkz: şizofreni)

tüm yazarlara, yazanlara, yazacak olanlara teşekkür ederim. adıma başlık açılınca bildirim falan bekliyordum..

zaten az önce aramaya inanarak kullanıcı adımı arattığımda hala bir şey yazmış olmasaydı crepusculum'a sitem edecektim, herkesi hoşladın bizi es geçtin diye. yalnız egoya gel; aramada kullanıcı adımı aratıyorum.

velhasıl hoşbulduk.

güzel günler, keyifli entryler bizlerle olsun.
rapunzelkibritsatar
bir gün hadiseden prenses söylerken, diğer gün kiziroğlu mustafa beyi söyleyen, pusu kurmayı çok seven; zamanlaması manidar olup kendisini yenemeyeceğimi bildiğimden, kaleden çekilmesini beklediğim rakibim. baba evinde prensler gibi olan, zor beyin oğlu. (bkz: peh peh peh)
edit: kendisine baklava borcum vardır. dondurmalısından.
herkonudafikrimvar
uptofate adlı yazar ile arkadaşlıktan öte, dostluktan öte, kankalıktan öte, çok samimi bir ilişkisi olduğunu şu duygusal entry ile göstermiş olan yazar.(bkz: #1120448) . keşke numarasını alsaydın, muhallebicide buluşup sohbet ederdiniz.
edit : kullandığı istanbul beyefendisi diliyle, öz türkçeyi tane tane kullanmalarıyla kalbimizde yer eden türk sanat musikisinden zeki müren, bülent ersoy gibi sanatçıları anımsatan yazar.
rapunzelkibritsatar
kendisinden bana rap parça önermesini istediğim yazar. çok güzel parçalar gönderdi. böyle bir şarkı yok ya. herkes dinlemeli bence. teşekkürler bir beyin oğlu.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol