muro

chveneburi
lanet olsun şu içimdeki insan sevgisine

repliğiyle oyunculuğunun yanı sıra sempatik tavırlarıyla ve bu sözü de güzel söylemesiyle insanlarda hoşnutluk yaratan biridir.ama mizahtan anlamayan örümcek beyinli bünyeler "pkk yı halka sempatik gösteriyosunuz" diye bıdı bıdı yapınca insan yaşadığı yere lanet ediyor.o kişilere diyorum ki;

eğer bu adamın pkk üyesi rolüyle sempatik olduğundan pkk ya sempati duyuyorsanız siktirin gidin.
angelus
insanların basit bir yönlendirme ile pkk üyesine dahi sempati duyabileceğini göstermiş olan dizi karakteridir. ama tabii bu elemanın komik olduğu gerçeğini de yadsımıyor. şerefsiz.
igor
-------------------------------------------------------spoiler------------------------------------------------------
emperyalist eğitimin sonucunda, bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş, kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasında sıkışmış bir zavallı...
-------------------------------------------------------spoiler------------------------------------------------------
independence
bu karakteri oyle sempatik bir hale getirmi$ler ki, insanlarin teror orgutune olan du$uncelerini sempatiye cevireceginden korkuyorum.sen teror orgutunun bir ba$kanini bu denli $en $akrak ve sempatik bir ki$i halinde yazarsan senaryoya, bu dizinin fanatigi olan insanlarin icerisinde de ister istemez teror orgutune dair yumu$ak ve sicak duygularin beslenmesine sebep olursun.

eger ben hatali du$unmuyorsam bu tur bir canlandirma ve bu tur bir senaryo ciddi bir risktir.
valin
muro karakteri çok renkli ve bir o kadar da izlemesi zevkli bir karakterdir.belki baskasi oynasa bu kadar cuk oturmazdi rol bünyeye.rolün getirisi olan pkkli bu bünyenin ve bunun gibi rollere yazilan pkklilari eski 68 kusagi devrimcileri gibi göstermeleri fazlasiyla sinir bozucu.bu pkk yandaslari bilindigi gibi masum 30000 insanimizin katilidir ama benzetilmeye calistiklari insanlar ülkenin gelecegi icin canlarini ortaya koyan denizler yusuflar mahirler gibi insanlardir.ülkenin amerikanin yari sömürgesi olmasina karsi cikan insanlardir.
fergadan
kamuoyunda terör örgütü elemaninin sempati toplamas1 tehlikesinin önlenmesi amaciyla senaristlerinin polyanna’ya çevirmeyi arzulad1klarini duydu gum sahistir.
hergele
kurtlar vadisi pusu dizisini sevmemi sağlayan karakter.sık kafasına lafını noktamala işareti olarak kullanır.

-servet kod adlı hain davamıza ihanet etmiştir sıkın kafasına.
-doktor eğer beni iyileştiremezsen kafana sıkarım.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol