murat boz

0 /
laluska
tarkanın eski vokalisti, bilumum reklam jinglelarını seslendirmiş, hepsi grubunun yalan isimli şarkısına vokal yapmış, şimdilerde aşkı bulamam ben isimli bir şarkıyla türkçe pop müzik dünyasına giriş yapmış popçu. şarkının söz ve müziği nil karaibrahimgile aitmiş. bunca saçma sapan yaz hitleri arasında dikkatimi çektiğini ve beğenimi kazandığını söyleyebilirim.
bloody mary
özentiliğin en mide bulandırıcı safhasındaki şarkıcı..tanımam etmem en fazla 5 dakika klipte görmüşümdür ama nefretimi dile getirebilmek için burda can çekiştiriyor beni..3 sene boyunca, sadece tuvalet arası verme suretiyle işkence edilesi adam..bir de o yakışıklılığından emin olan amerikan tarzı tripleri yok mu, sabır eyle ya rab!
ares
şarkılarıda seside fiziğide 10 numara olan şarkıcı..bide bazı hatunlar bunu beğenmiyormu işte o an adamı bir kez daha seviyorum...
tamu
makina’da gürgen öz ile girdiği muhabbetle yarmış kişidir. ayrıca sanırsam bu aralar sözlüğe uğrayıp hakkında yazılanları okuyacak.
mhmtcyrl
yakışıklı. şeker. çok güzel. bir erkek bu kadar güzel olabilir mi sorusunu en azından bana sorduran kişi. yolda görsem bayılırım herhalde.
passive
21 temmuz 2007 bilgi sozluk makina zirvesi’nde bizleri kırmayarak ya da kırmayı istemeyerek her dediğimize ’he’ demiş ve sözlüğümüzün reklamını en iyi şekilde yapmış son derece sempatik bir beyfendidir kendisi.. ayrıca kendisini canlı canlı izledikten sonra türkiye’nin popstarı olması gerektiğini düşünmekteyim..
dugmeburun
muque’yle tüm makina boyunca darladığımız insan.. sonunda güzelliğini yaptı haliyle.
ya da bizden artık kurtulmak istiyordu, göreceli tabi..

pankart kaldırmaktan kollarımda bitse de gitsek durumu başlamıştı ki,
işte o an...
şarkısının en eğlencelik yerinde,
kral murat pankartı kaldırın diye işaret vererek elleriyle bilgi sözluk yazısının altını çizmiştir.. ve hastası olduk.

(bkz: herkesin hastası olma potansiyeline sahip yazarlar)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol