mossad

goretomb
yahudileri sevelim , yahudiligi sevdirelim kabul ettirelim amaci ile acilmi$ daha sonra isleri eline yuzune bula$tirmi$ pek cok kanli suikast ve olaya adi kari$mi$ israil gizli kalamami$ istihbarat servisi.
rosencruz
dunyada bence suikast yapamayacagi adam olmayan efsane gizli servis.cia in kolunda buyumus ama sonradan yuvadan kanatlanmis abd den dahi istihbarat toplamistir..ulkemizdede baya etkin oldugu bilinmektedir..jfk olayinda parmagi oldugu iddia edilir..filistinli militanlara yaptigi safak suikastleri unludur..dunyanin her ulkesinde bir kac saat icinde operasyon kapasitesine sahiptir.son buyuk operasyonu cia ile ortak hariri suikastidir.
karpuzz
israil’in cok iyi orgutlenmis ve organize edilmis gizli servisi. resmi web sitesi www.mossad.gov.il tahmin edildigi uzere ibranicedir.
mossad’a katilabilmek icin yahudi ve israil dogumlu olmak gerekmektedir. dunyanin her yerine dagilmis bulunan bu ustun egitimli mossad ajanlarina katsa denilir.anadilleri olan ibranice disinda bircok dili cok iyi konusurlar, fakat yazismalarinda, orgut ici konusmalar ve operasyonlarda dunyadaki bircok millet icin basli basina bir sifre olan ibraniceyi kullanirlar.
daha önce cia’deki ajanlara ders olarak okutulacak başarılı nokta operasyonları yapmışsa da başarısız olduğu operasyon sayısı fazlalaşmıştır.
karpuzz
icq ’nun ya da msn’ in yazilmasina cok destek verdigi gibi soylemler, komplo teorileri de dolanir durur. internette kendi haklarinda soylenen her seyden, her yazidan haberdar olduklari ve takip ettirdikleri soylenir.
(bkz: paradoks )
web sitesinde ’application form’ başlığı vardir.
basinda soyle bir ibare bulunur.
----dear candidate,

please complete the following form with your personal details. this information will assist us in evaluating your candidacy for a position with us.

thank you in advance for your cooperation, an essential part of the process. full details will facilitate and shorten the process.

the information you provide is confidential and will not be conveyed to anyone else.-------


general information///personel details///education & language///military service&employment///visits abroad&general
gibi bolumlerin altina calismak icin basvurulabilirmis.
seyhmerat
icq’nun bizzt israilliler tarafindan yapildigi zaten bilinmektedir, ancak mossad burada devreye girmis midir bu konu tartismalar yaratabilecek durumda da olsa mossad boyle bir sey yapmis ise sasilmamasi gerekir. oncelikle windows’un portlarinin ve bir cok ozelliginin cia’nin ve mossad’in elinde olmasindan dolayi istedikleri yerdeki istedikleri bilgisayarlari internet baglantisi varsa eger kontrol edebilirler, bu yuzdendir ki bunun farkina varmis olan bir cok ulke almanya, japonya, cin gibi devlet dairelerinde linux kullanmaya baslamislardir.
giray
dünyanın en iyileri arasında deil bizzat dünyanın en iyisi gizli servisidir.öyle bir gizli servistirki 2. dünya savasi sonrasi savas mahkemesinden kacan, isim degistirip arjantin’ e yerlesen bir nazi subayini olayin üzerinden 50 yil gectikten sonra bulup ortadan kaldırmıştır.israil çıkarlarının olduğu her yerde mossad vardır.
bilinenin aksine israilin tek gizli servisi deil 5 gizli servisinden biridir.görevi dış istihbarat ve dış operasyonlardır
35 000 ajanı oldugu soylentıler arasındadır.resmi olmayan yayın organı ise www.debka.com dur
mementoo
hakkında şehir efsanelerinin ençok uydurulduğu israil istihbarat teşkilatıdır.dünyanın heryerindeki olmuş veya olacak olan olaylardan haberdar olmaları, fakat bunun yanında burunlarının dibindeki filistinlilerin kendilerine yapacakları roket veya intihar saldırılarından haberdar olmamasıyla ünlüdür.yaptıkları en iyi iş, karıştırmak istedikleri bir ülkede kaos yaratmak için birçok sivil ölümle sonuçlanacak saldıralar yapmak ve bu saldırıları terör örgütlerinin üzerine yıkmaktır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol