moderatör

0 /
independence
admin ki$isinin yetkilendirmi$ oldugu ki$i..sozlukte asayi$i falan saglar, imla hatalarina typolara ozen gosterir, asar keser bicer..
imgoindeeperunderground
sozlukte asayi$i falan saglamasi gereken, imla hatalarina typolara ozen gostermesi gereken , ama bu baslik altinda bile 2 adet yazim hatasinin acinca sak diye gozler onune serilmesi ile islevini tartisma konusu haline getirebilecek kisi.
independence
$u anda sozluk icerisinde aktif moderator bulunmamakla beraber kisa zaman sonra yetkilendirmeler yapilacaktir.

"de ki..sozluk icin gerekli vasiflari ta$iyabilenler $uphesiz ki bir gun moderatorluk pinarindan su icebilecek $anslilar icerisinde yer alacaklardir."

ayet-ul sozluk / 117
muque
şu dönem -angelus’un kendi isteğiyle görevi bırakması sonucu- sözlük içerisinde harala gürele kampanya başlatmaya hazırlanan yazarlara sebebiyet veren yetkidir.zannımca bu görev jediler tarafından verilecektir ve sinirlerine hakim olamayan hele hele hırslarla yanıp tutuşarak ona buna sataşan ve arkalarından "entry yazmak" tanımı altında saldırılarda bulunun kişilere verilemeyecek kadar da önemlidir.toplu houston mesajları, son dönemde bir hırs tarafımdan istendiğine bile şahit olduğun msn adresleri gülümsememe yol açmaktadır.sözlüğe yazar yararı tartışan,2 gün önce "her türlü giydiririm" kıvamında yazarlar bir tür sevgi pıtırcığı olmuş .hatta ve hatta eleştiri maskesi altında hala görevdeki kişileri bile bilgelikleri ve bilmem kaç zamanlık sözlük yazarlığı tecrübeleriyle orda burda konuşmaktalar.
ben anlam veremedim bu gidişe, yemin bozdurdu bana bu sahtelik...ama biliyorum ki; eğer ihtiyaç varsa "hak eden,yapabilecek" kişi gelecek.kastımdaki yazarların ve dedim ya;benim harcım değil.

(bkz: çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz)
bok bocegi
sitelerin düzenleme işlerinden sorumlu kişilerdir.. kendi istekleriyle yahut yönetici isteğiyle zaman zaman görevi sonlanır bu şahısların ve ortalık karışır.. kimileri kendilerini uyanık zanneder bir diğer kimileri de daha uyanık zanneder ve bu yüzden sözlüğün foruma ayşeciğin alpellaya doyduğu anlar yaşanır.. en temizi bu kendi isteğiyle ayrılan moderatör tayfası ayrılmadan önce tahtlarını kendi seçtikleri bir şahsa devretsin, yorgan gitsin kavga bitsin..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol