mirkelam

0 /
esek sipasi
"bu yuzden her gece ben her gece uzulmusum..." diyerek ve hatta bu ilk klibinde kosarak farkini belli eden sarkici.gercekten yetenekli.
isimsiz kahraman
mirkelam yine bir gün yolda şarkı söylemektedir. arkadaşıda arabaynan kamaraya almaktadır. o sıra bi arkadaşı gelir kulağına;
-fısı fısır fısır
ve mirkelam koşmaya başlar, kamaraynan çekim yapan arkadaşıda benzin parasını almak için yetişmeye çalışır ama mirkelam çoktan 100 metre dünya rekorunu kırmıştır.
independence
bana ilk defa bu $arkiciyi lanse eden ki$i "abi mirkamil diye biri cikmi$ ko$up duruyo pezevenk" demi$ti de noluyoruz demi$tim.mirkelam’mi$ kendisi mirkamil nerden cikti bilemedim tabi.
fergadan
power türk de geçen gün "her gece" isimli klibini gördüğümde "vay be!" ne çabuk geçti 11 sene dedim kendi kendime. o zamanlarda "bu adam nereye koşuyor?" diye polemikler yapıldığını da hatırladım.
mirkelam nereye koşuyor?
-evde musluğu açık unutmuş.
-cuma namazına yetişmek için.
-köpek kovaladığından.
-babası: "lan! lan! ne bu kılık" diye sinirle peşinden koşturduğundan.
sumpago
son albümünde katilimsin isimli bir şarkı bulunan ve bu şarkı çok derinden etkileyen şarkıcıdır.asıl adı fergan mirkelamdır.ilk albümünde çıkış şarkısına çektiği kliple koşan adam lakabını almış daha sonra kokoreç şarkısı yaparak müzik yaşamına devam etmiştir.
bulut
kalabalık bir makyaj odası kapının yanında ben mirkelam içerden çıkıyor gözü bana takıldı.

mirkelam:ne kadar tatlısın sen
bulut tepkisiz kaldı gülümsedi sadece.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol