mini etek giydi diye minibüste genç kıza saldıran köpek

independence
tüm köpeklerden özür diliyorum oncelikle.

Bu köpeklere dua edecise varligin ismi ercan kızılateş. sadece 3 kisinin var oldugu bir minibüste en arkada oturuyor, dusunuyor dusunuyor sonra kalkip bir onde oturan kiza tokat atiyor. kiz kendini savunmaya kalktigi zaman da arkadan kallesce sarilip one dogru itiyor kizi ve her serefsiz ahlaksiz çakal korkagin yapacagi gibi olay mahalinden topukluyor.

Neden?

cunku yaptiginin arkasinda kalabilecek ne cesareti ne de götü var. bu tur organizmalarin yapabilecekleri tek sey fiiliyattan sonra kaçmak.

daha sonra bu sahsi polis yakaliyor ama yakalayinca noluyorsa sanki. hemen ifade al serbest birak. oysa iceri alinip ceza cekmesi icin ya baklava calmali bu ulkede henuz 16 yasindayken ya da referandumda hayir demeli. ifadesinde de "mini etek giymis ramazan ayinda, ben de tahrik oldum" demis. git ormanda üre haysiyetsiz herif, yerin yurdun orasi senin.

haber;

http://www.birgun.net/haber-detay/pendik-teki-saldirgan-kendini-boyle-savundu-boyle-giyinirsen-tahrik-olurum-165875.html

Video


bigcoder
psikoloji de bunun bir aciklamasi vardir,
elde edemeyecegi bir kadin gormus, vurmus, mini etekliydi evet hosuna gitti, elde edemeyecegin icin zarar vermek istedin.
dilaramgg
cok sinirliyim, cok.
zamaninda boyle hayvan heriflere yeteri kadar ceza verilmedigi icin bugun bunlar bu kadar azitti! allah bu zihniyetteki herkesi kahretsin ya!
kendinekiymismaydanoz
uzun zamandır, toplu taşıma araçlarının kadın-erkek diye ayrılması ve sonrasında da her alanda haremlik-selamlık uygulamasına geçilebilmesi için denemeler yapılmakta.
piyonlar kullanılıyor bunun için diye düşünüyorum. piyon olarak kullanılabilecek kişiler (ismi hiç fark etmiyor) herhangi bir ocaktan seçiliyor.
aha da büyük resmi gördüm.

edit: işin ''adalet'' kısmını hiç söylemeyeyim. genelde -sanal tepkiye göre- 2 kere içeriye alınıp bırakılıyorlar ki cezası 4 aydan 1 yıla kadar hapis veya para cezası diye tanımlanmış.
(bkz: korkmatürkiye)
selluka
bir takım insanların, kendi gibi olmayan, kendi gibi düşünmeyen özellikle de kendinden güçsüz kişilere uygulamaya çalıştığı korkaklık. onu bunu bahane ederek o kişilerin özgürlüklerini kısıtlayıcı davranış, hakaret, taciz, tecavüz, baskı, yıldırma, şiddet, linç gibi durumlarla sık sık karşılaşır olmak ne kadar acı ve üzücü.
burada yaşanan olayda tepkisizlik de gerçekten kötü. çok kötü be.
bu tarz olaylarda gerçekten çok yıpranıyor insan. yara alıyor. kendi adına, gelecek adına.
ampermetre
köpek değildir. iki ayaklıdır ama insan da değildir.

en çok korktuğum şey şu oldu. biri bir gün çıkacak buna, yok "burada dondurma yiyemezsin" diye bebeleri azarlayan cübbeliye, efendim erzurum ramazan dayakçılarına falan bi şarjörü boşaltacak ondan sonra seyret... kimse "sana ne" dahi demiyor. ola ki böyle bir olay oldu mağdur edebiyatı "möslömönlörö öldöröyörlör" şeklinde devam edecek ondan sonra al başına belayı. o bir yana adalet için yürüyen adama kalkıp "oruç tutmuyor" diye sallayan var bu ülkede. vallahi her şey bir mermiye bakar. o derece tehlikeli bir ortam.

adana içme suyuna pasiflora katılsın... ora çok sakat.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol