mini etek

0 /
pariscombo
cogu zaman iliskilerde kavga sebebi olmus etektir bu minik sey..
-muberra bu ne?
-minik etek necati!
-na bu da minik kotek muberra!
zeyra
erkeklerin kendi yakın çevresindeki kadınlar haricinde diğer tüm bayanlarda görmek istedikleri boyu bir karışla iki karış arasında değişen giysi.
yoshiesque
türk kadınlarının neden mini etek giydiği bilinmez hep aşşağı çekmeye çalışır aşınır zamanla yırtılır kapatmaya çalışıyosan niye giyiyosun demezlermi...
steroid
karışabilme hakkının derecesine göre ilişkinin köteklerinden biridir, sekteye uğratabilir.herhangi bir sevgilimin giymesinden en çok korktuğum giysidir.
ya basta viva zapatista
şık bir giysi türüdür.yakışanı yakışmayanı ayrı bir tartışma konusu olmakla birlikte, kadının bacağını görüp de öküzce bakan insan azmanları için normal olmayan bir eşyadır.giydikleirnde onaları taciz edenler ile buna destek verenlerin ise evrimleşme sürecinde baya geç kaldıkları, düşüncelerini bacak arası siyasetine dayandırdıkları anlaşılır.
camurhan
oto boka tahrik olan insanlarin katlanamayacagi giysidir. mini etekten önce kendilerini kontrol etmeyi, gerekiyorsa baska yerlere bakmayi, mümkümse kendilerini rahatlatmayi ögrenmeleri gerekmektedirler. mini etegin herkeste sik durmadigi dogrudur. lakin mini etek giyeni tahrik unsuru ya da tecavüze yatkin vajina sunucusu olarak görmememek gerekir. görenleri ise mümkünse dag basina cufcuflamak gerekir. edebli olanin plajdaki mayodan farkli olamayacagini bilecegi asikardir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol