mini etek

0 /
palovera
sanılanın aksine kızların bacaklarını ve/veya bilimum yerlerini erkeklere gostermek icin degil, rahat kullanımlı oldugu icin tercih edilen etek cesididir.toplumumuzda mini etek giyme, mini etek giyen kızlar yanlıs telaffuz edilse de asıl nedeni etek giymeyi bile hak etmeyen kızların mini etek hayranlıgıdır.kızlar arasındaki mini etek polemigi de bu yuzden cıkmaktadır.yapamadıgını cekememe sorunsalı kızlar camiasını birbirine dusurur.suclamalar, ’’kızlar giyerse kotu olur teshirci olur... bık bık bık’’ seklinde ,diger acıdan ise ’’yakısanı ve rahat (uyumlu) olanı giyerim’’ seklinde cereyan eder.
bu anlamda ’’teshircilik’’ suclaması, toplumumuzda rituel bir alıskanlık halini almıstır.mantık cercevesi icinde bunları,’’erkek sort giyer,ama kızlar reaksiyon gostermez’’ ve hatta ’’kızlar mini giyerse erkek milleti degil mi tepkisi farklı anlamda olur’’ gibi yorumlar karsımıza cıkar.en guzeli insanın kendini rahat ve mutlu hissettigini giymesi,dısarıya bakarak giyim tarzı ve dıs dunyanın giyim tarzını elestirmemesidir.kaldı ki iskoc kulturunde etek giyen erkekler karsısında kızlar da boyle dusunsun.

(bkz: insanın kendine yakısanı giymesi)

camurhan
oto boka tahrik olan insanlarin katlanamayacagi giysidir. mini etekten önce kendilerini kontrol etmeyi, gerekiyorsa baska yerlere bakmayi, mümkümse kendilerini rahatlatmayi ögrenmeleri gerekmektedirler. mini etegin herkeste sik durmadigi dogrudur. lakin mini etek giyeni tahrik unsuru ya da tecavüze yatkin vajina sunucusu olarak görmememek gerekir. görenleri ise mümkünse dag basina cufcuflamak gerekir. edebli olanin plajdaki mayodan farkli olamayacagini bilecegi asikardir.
nickten yana sansim yok
kot pantolonla götüm tir tir titrerken (pırpır ederken) giyenlere şaşıyorum. onları ısıtmak ist... her neyse. yine bir gün tramvaydayım. şu açılıp kapanan koltukları var ya tramvayların. hah işte onlara oturdum. yanıma da mini etekli bir bağyan oturdu. ben kitap okuyordum o sıra. ama kafa orada yine baba. neyse kız sultanahmet’te tam ayağa kalktı ve o açılıp kapanan koltuk bir anda kapanırken yanlışlıkla kızın eteğini de kaldırdı. benim nabız 3 sn. kadar 250’ye vurdu tabi. sonra neyse ki kendime geldim. olaydan sonra artık hep o koltuklara oturmaya başladım.

not: hayvan değilim.
sipsi
giymesini bilen için en rahat kıyafettir. şimdi şöyle ki: hava sıcak şöyle tiril tiril bir şeyler giyeyim dediniz mini eteğinize elinizi attınız. önce bir bakın bakalım bacaklar mini eteği giymeye uygun mu? mini etek ince uzun bacaklarda daha güzel durur. türk kızları olarak bizim bacak boyu ortalamamız çok uzun olmadığı için geriye bacaklarımızın mini etek için yeterince taş olup olmadığını kontrol etmek kalıyor. kontrol ettiniz, bacaklar mükemmel etek mükemmel -yada kendinize fazla güveniyorsunuz- geriye oturup kalkma dersleri kalıyor.

mini etek dar ise frikik vermeden en uygun oturma biçimi bacakları birleştirip yere doğru hafif eğerek oturmaktır. etek dar değil ise bacak bacak üstüne atıp bu şekildeyken eğik duruma getiriniz. bu durumda nşa iç çamaşırınız görünmez frikik de vermezsiniz.

frikik vermemeyi anlattım da bazen insanın frikik veresi de gelebilir. iki tane güzel frikik verme yöntemi vardır. birincisi bacak bacak üstüne atmış halde otururken alttaki bacağı üste alıp pozisyon değiştirmektir. bunun için frikiği alacak kişinin sağda solda önde oturmasının bir farkı yoktur, her türlü başarıya ulaşır. ikincisi ise bacak bacak üstüne atmadan otururken sağdan sola dönmek üzere hareketlenip belli bir seviyede bacaklar frikiği alacak kişiyle aynı hizaya geldiğinde bitişik olan bacakları hafif aralayıp 1 saniyeden kısa bir sürede tekrar toparlamak ve farkında değilmiş gibi davranmaktır. farkında değilmiş gibi davranmak her zaman iyidir, evet. 1 saniyeden uzun sürerse hiç bir heyecan da kalmaz ona göre.

(bkz: afiyet olsun)
independence
giymeye bir turlu ali$amadigim etek ce$idi.hayir uzununa da ali$amadim insanlar garip garip bakiyorlar ama mini olunca daha bir zor ali$iyor insan.
pariscombo
cogu zaman iliskilerde kavga sebebi olmus etektir bu minik sey..
-muberra bu ne?
-minik etek necati!
-na bu da minik kotek muberra!
lao tzu
sevgilinizin istemeye istemeye izin verdiği ya da onu da vermediği ufak eteklerdir. sevgiliden ayrıldığınız ilk anda sarıldığınız, kış bile olsa giydiğiniz rahatlatan kıyafettir.
artemisia
birazcık bacak görüp tahrik olan sapık beyinlerce ahlaksızlık, haysiyetsizlik olarak nitelendirilen bir çeşit kıyafet. herkesin mahremiyet anlayışı kendine göredir ve mini eteği tahrik unsuru,teşhircilik olan görenlere selam eder en yakın zamanda cinsel dürtülerini tatmin etmelerini ve takibinde bir psikolojik yardım almalarını tavsiye ederim. hayır hayır yukardaki entrye cevap vermiyor, sözlük formatını sevip koruyorum.
yoshiesque
türk kadınlarının neden mini etek giydiği bilinmez hep aşşağı çekmeye çalışır aşınır zamanla yırtılır kapatmaya çalışıyosan niye giyiyosun demezlermi...
papaga nnn
erkeklerin bayanların üzerinde görmekten büyük zevk aldıkları ama fakat lakin karşı taraf sevgilin karın ise işlerin tamamen degistigi degişik anlamlar yüklü kısa giysi.
independence
$oyle bir acilimim var benim de bu etek ce$idi ile alakali.

bacaklari ve kalcalari guzel olup mini etek giymeyen kizlar cehennemde yanmaya aday.

bacaklari ve kalcalari igrenc olup mini etek giyen kizlar da cehennemde yanmaya aday.

bu cumlelerden kendi cikariminizi kendiniz yapin artik.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol