migros

0 /
goretomb
buyuk marketlerinde kasa sayisi cok olmasina ragmen cogu kasiyerin yerinde olmadigi ve bu nedenden dolayi en ufak miktardaki ali$veri$inize bile kar$i cok uzun sira bekleyebildiginiz alisveris merkezi.
walide sultan
simdilerde hala var mi bilinmez, bu migros market hizmetleri, portatif marketler olarak, buyukce bir karavan seklinde dizayn edilmisti bir zamanlar.bu araclar, her mahalleye girer, ozel bir reklam muzigiyle geldigini haber verir, filesini kapan hanimlar, beyler bu tekerlekli magazaya kosarlardi. ozellikle o zamanlar, yeni yeni gelisen yazlik mekanlarda bunlari her gun gormek olanakliydi.
cikolata
en pahalilarindan bir super market zinciri. icinde herbir sey vardir, alisveris yapmasini zevkli hale getirir ve gorsel olarak ihtisamli oldugu icin bir cok mali ihtiyaciniz olmasa da aldirir.
metal mania
sattıgı kitaplardan en fazla 4 5 tane getiren bu marketler zinciri suna kıraç ın ömrümden uzun ideallerim var kitabından en az bi 300 400 tane yıgmıstır(abrtmıyorum ama bu belki de sadece erdemli için gecerli olabilir) bu kitaptan bu kadar getirip suna kıraç a yalakalık yapacaklar herhalde cunku ben baska bir sebep goremiyorum
kitaplar satılmıyor zaten oyle duruyorlar
sepulturk
insanalrı kandırmayı iyi bilen marketler zinciri.
şöyle ki; etikette bir ürün için 10 lira yazar siz de a negsel ucuz bu diyip atarsınız arabaya. ama kasaya bir gidersiniz o hayvan gibi yazılan 10liranın yanında minicik kilogram fiyatı yazarmış meger ve sizin aldığınız ürün 2 kiloymuş. böyle işler mantık.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol