microsoft office

goretomb
microsoft yazilim firmasinin acces,excel,word,powerpoint ve outlook gibi programlari paket halinde pazarladigi ve haddinden fazla pahalli ucret talep ettigi urun.
sinirsahibi
tum bilgisayar kurslarinda verilen yuzeysel bilgilerle insanlarin tomarla parasina malolan icerigi ve zenginlestirilmis arayuzuyle kurslarda ogretilenin kat be kat fazla ozelligi olan paket program.
genelde iki versiyonu kullanilir standart ve professional edition’dur. tek farklari standart edition surumunde word, excel, powerpoint, outlook, picture manager gibi cok kullanilan detayli profesyonellik gerektirmeyen programlar bulunur. professional editionda ise yukarida sayilanlara ek olarak access, frontpage, internet publishing de vardir. yalniz frontpage ve internet publishing olayinda dikkat edilmesi gereken nokta iis’in yuklu olmasidir. windows xp home edition’da bu uygulama yoktur.
tedirgin sazan
word programini sanki ogrenmesi cok guc bir program olarak lanse edip, i$ ba$vurularinda mukemmel word kullanirim diye prim yapmaya cali$anlarin taptigi ilkel bir yazi editorudur. son surumleri gayet hizli ilerlese de her defa yeni bir yamasinin cikmasi, ne kadar guvenli oldugu hakkinda bizi engin endi$elere gark etmektedir.
cans
ne zaman iş aramaya kalksanız ’’iyi derecede kullanmanız’’ beklenen şey. tak etti canıma öyle evde kendi halimde kullanacağıma gittim bilişim eğitim merkezine ’’bana da öğretin yetti gari’’ dedim sağ olsun iyi insanlarmış öğrettiler. sıkıntıdan patlarım zannediyordum ama kurs da hocalar da keyifliydi, çok da iyi çok da güzel şekilde öğrendim kurs sayesinde şimdi biri ’’mic...’’ dese ’’sor ulan!’’ diyorum içimden.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol