mesut yar

0 /
alchoburn
star televizyonunda bir kaç yıldır haber spikeri görevini yürdürmekte olan kişidir.

daha önce bir gece yarısı talk-show’u da yapmaya çalışmıştır ama boys anılar olayı dışında pek talep görmemiştir.

haberleri sunuş tarzıyla değil,daha çok mimikleriyle; özellikle de göz kırpmasıyla beni sinirden yaran şahıstır kendileri.

opülist takılıp prim toplayayım,başım da ağrımasın ’yerim de sağlamlaşsın’ adamlarındandır.
independence
bugun $ahsima yollami$ oldugu mail ile kimi sebeplerden oturu kendisine olan kirginligimi(zi) gerek ictenligi ile, gerek samimiyeti gerekse sicakligi ile siliip atmi$tir. sagolsun.
emma the gold one
programlarını sevdiğim şeker insan. yamulmuyorsam tüyap’ta görmüştüm kendisini de ’’yanaklarından bir makas alayım bari madem kitabını almıyorsun’’ demiştim de amcam çekerek uzaklaştırmıştı. hey gidi.. başka bahara artık...
tayfa75
ceket & kravat altına giydiği kotu ile bugün vuku bulan güzelligi sayesinde güzel insanlık olayinda level atlami$tir gozumuzde. icimizden biri bizden biri olmu$tur.
pipisik
doğru dürüst sabah programı yapan az sayıda habercilerden.

çocukluğunu bilirim, o zaman da böyleydi bu: evdeki ütüyle başlamış haberciliğe. günlerde, dedikoduları şey edermiş... yayın yani... öyle.

haydar dümen’le masaları yan yana posta’da ya, o fena.
telsiz arkadasi
sabah sabah enerji dolu özgür ve eleştirel -asla hakaret içeren değil- haberleriyle malum ülkemizin halinden ötürü hakkımız olan, kendimiz ve yöneticilerimizi eleştirme fırsatını bize yaşatan habercidir kendisi. yaptığı işin kolay olduğunu sanmayın, hatırlatırım; yalnızca çizenlere bile neler yapılmaya çalışılıyor bu ülkede, değil ki çıkıp da program sunasınız eleştirel ağırlıklı.
telsiz arkadasi
kimilerine göre, biraz abartılı mizah anlayışıyla haberlerini sunuyor diyorlar. benim kanaatim; bizim ülkemizde abartmaya hacet kalmadan zaten gözlerimizi yuvalarımızdan fırlatan gündem unsurları olduğundan ve diğer spikerler bu haberleri normal sunuş tonuna indirgeyerek sunduğundan, sevgili mesut yar olması gereken tonda sunduğu zaman kimilerine abartılı gelebiliyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol