mehmet demirkol

0 /
laerrof
objektif ntvspor yorumcusu. futbolun içinden gelmemesine rağmen tespitleriyle futbolun içindeki pek çok insandan daha fazla şey öğreten insan.
oyleolurmula
futbolun içinden gelmemiş olmasına rağmen futbolcunun ve taraftarin yani futbolu var eden o futbol ruhunun iki temel ögesinin ruhundan bu kadar anlamasına şaşırdığım ve beğenerek takip ettiğim gazeteci.
crimson
spor medyasının görüp görebileceği en kaliteli spor yorumcularından biridir. hem kendini ifade şekli hem de ağzından çıkan cümlelerin içeriği bakımından meslektaşlarının bir çoğundan bir kaç kademe üstündür.
nick nicki nickince
türk futboluna önemli katkılarda bulunabilecek insandır. kırmızı ya da beyaz düz formayı eleştirirken, "dünyada bir renge adını veren tek ülkeyken neden turkuaz giymiyoruz?" diyerek turkuaz formayı gündeme getirmiştir. ha noolmuştur, fenerbahçe merchandise için alakasız turkuaz bir forma giymiştir, o ayrı.
ankakusu
bundan bir kaç hafta veya ay önce türkiye milli takimi turkuaz forma giyse güzel olur gibi laflar etmisti. simdilerde milli takimin turkuaz forma giyecegi söylenmekte.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol