meg ryan

0 /
independence
filmlerini izledikce bu bayana hayran olmamak icin minicik bir neden dahi bulamiyorum.muthi$ bir rol yetenegi var.gulerken guldurebilen, aglarken aglatabilen inanilmaz bir oyunculuk.gulerken gozbebekleri parlayan, aglarken insanin icini daglayan nadir insanlardan.
seeyouindisneyland
russell crowe ile olan beraberliğinden ve birlikte oynadıkları proof of life filminden dolayı kınadığım ancak tüm bunlara rağmen kalbimizdeki kathleen kelly imajını silemeyen , büyüleyici güzellikteki,sıcacık gülümsemesi insanın içinde kanyak etkisi yapan şirin hatun.
bloody mary
sürekli aynı tarz rollerde oynadığı ve oyunculuk adına bir karakterden fazlasını oluşturmasına fırsat tanınmadığı için yakınan ve hollywood hayatına son vermiş olan oyuncu..geç bile kalmıştır kanımca..şu sıralar evinin kadını ve çocuğunun annesi olarak daha mutlu bir hayat sürüyor sanıyorum.
independence
devlet bakani ile birlikte bir yerin acili$ini yapar yapmaz hem soguktan hem de medyanin ilgisinden bunaldigi icin toreni ve hatta direk olarak turkiye’yi terk etmi$ kendisi. haberlerin soyledigi bu yonde.

biz turkler boyleyiz, sevdigimiz ki$iyi biktirana kadar severiz. kimse kendisine bu konuda bir $ey soylememi$ anla$ilan. bi daha da gelmez herhalde turkiye’ye.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol