max

0 /
newsted35
yerin dibine girmiş kardeşimdir.bowling herkese takmış olmamın hiç bir önemi yoktur.ben broken promise’a 9 sayı taksamda, salonda ki herkes beni ayakta alkışlasa da,imza isteseler’de max’in ağır bir hezimete uğraması beni ziyadesiyle üzmüştür.
broken promise
#708899
öncelikle bu entrysini yedirmek istediğim ukala bilgiçtir.

bugün yaptığımız ve benim ezici üstünlüğümle sonuçlanan bowling turnuvamızdan sonra değil benim yüzüme bakacak toplum içine çıkacak yüzü bile kalmamıştır.o iri ve yarı cüssesiyle bir kıza yenilmenin acısını mı yaşasın yoksa bukadar iddialı konuştuktan sonra mosmor kalmanın ezikliğini mi yaşasın bilemedim valla.
goetica
sıkıntıdan saatlerce abuk subuk anlamsız muhabbetler yaptığımız daha oturup doğru duzgun sapıtmadan muhabbet edemediğimiz fakat saçmalamaktan bunu bile yadırgayamadığımız bireydir kendisi.
broken promise
artık benden nefret eden yazardır kendisi.çıldırttım sonunda.
broken promise->max: böööööööööö

-max- çok korktum... :p

broken promise->max: aklını alırım:)

-max- bir insan gereksiz yere houston ı nasıl meşgul eder bugün anladım sayende.artist seni.aklımı alırmış.sen önce bi tabure al kendine.açacak olduğun bara koyarsın güzelim. hehehe... :p

broken promise->max: yaramı deşmesene lan.arkadaş olcak.taburemi de alırım aklını da.gereksiz değil bu meşguliyet ayrıca.canım sıkılıyo olum.

max- canın mı sıkılıyo hadi ya?? ben burda o kadar mutluyum ki. strip poker oynuyoruz müdürlerle :)) ulan senin ilk günden canın sıkılıo ben 6. haftadayım lan.bana mı diyon? dakikaları sayıyorum resmen. bu arada ben sana tabure alamazsın demedim, bar açamazsın dedim :)) hahaha aklını alırım vermem bak söliiim...
esmeralda
lunapark canavarı bir arkadaşmış kendisi,bende gittim,yeni gördüm çok güzel oyuncaklar gelmiş,ha buarada bana yazdığın iyi dileklerden dolayı teşekkür edemediğim rocker arkadaş.
broken promise
umarım bugün pişmanlık duyduğun her şey seni hayaline daha da yaklaştırır.ve sen boşa harcadığın zamana üzülmek yerine, o kadar güçlü ve sabırlıydım ki o hayalin beni görmezden gelmesine imkan yoktu dersin.
rutubet
masaya bıraktığı ’hoşgeldin’le,farkında olmadan vazodaki kurumuş çiçekleri de değiştirmiş bilgiç arkadaştır.saolsun.
muruuuu
caanım arkadaşım yaşlanıp moruk olduğun günleri de göresin inşallah, köşeyi dönüp bol para kazanıp, taşş hatunlar götüresin. yeni yaşın kutlu olsun hocam.
broken promise
hiç bir şeyi siklemeyen, bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda takılan,lakin ihtiyacınız olduğunda hep yanınızda olan, hayattaki tek tutkusu müzik tek hayali jackson randy roads olan dost.

ayrıca kendisiyle aynı koroda come sing a song with me söylemişliğimiz bile vardır ki onunla birlikte sahne tozunu yutmanın gururunu yaşamaktayım hala.

bir de bugün doğum günü olan yarmadır kendisi.
doğum günün kutlu olsun.
newsted35
yani yaşında sahnelerde bol bol kafa sallayıp deliler gibi gitar çalmasını dilediğim kardeşimdir.e tabi bunları yaparken de bende yanında olmak istiyorum.izleyiciler arasında değil, sahnede ve tam yanında...

iyi ki doğdun kardeşim.
iyi ki varsın...
with all my love
samimi bir kişiliğe sahip olduğunu düşündüğüm bilgiçtir kendileri.
pek tanımıyorum diyemem. çünkü bana verdiği berbat oyunu itiraf ettiğinde tanışma fırsatımız olmuştu.iyi ki berbat vermiş,iyiki itiraf etmiş,ve deeeee iyi ki doğmuşş....
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol