marmaris

0 /
sinirsahibi
allah vere de bodrum’a benzemese dedirten boyle bir felaketin oldugu taktirde siranin datca ya gelmesinden korktugum. egenin super kiyi ilcesi.
ups
bodrumdan hem daha ucuz hem daha sakin hem de daha guzel oldugu icin tercih edilmesi cok mantikli olacak tatil beldesi..
imgoindeeperunderground
icmeler beldesinde siklikla tatil yaptigim ve her seferinde cok eglendigim, cok sevdigim, cok mutlu oldugum, ege’nin klasik rahat ve sicak insanlarina sahip, kimi turistlerin etkisiyle kendisini kaybetmis ama ozunu korumayi basarmis pek cok genc insani barindiran, turistten gecilmeyecek denli kalabalik olan ama bazi tatil yerlerinde karsilastigimiz turk turisti siklememe tutumu olmayan, belediyesinin cok iyi calistigini dusundugum her gittigimde biraz daha guzellesen bir yer. dalmak icin uygun, su sporlarinin akla gelmeyen cesitleri mevcut, hic bir zaman antalya gibi sicagi yapis yapis degil nemden, aksamlari esmesi sayesinde biraz olsun rahatlatan ve rahat uyuma sansi taniyan, turkiye’nin cenneti.
unique
27 nisan- 1 mayis tarihleri arasinda uluslararasi denizcilik festivaline ev sahipligini halen yapmakta olan guzel ilce.
guzel yerdir marmaris. en temiz koyu icmelerden sonraki koy olan turunctur.
escape aksam demlenmesi icin marmaris kisa yalida guzel bir mekan iken, gece gidilesi yerler arasinda back street, areena, green house, b club sayilabilir.
ayrintili bilgi icin:
(bkz: http://www.marmarisinfo.com ">http://www.marmarisinfo.com )
(bkz: http://www.marmaris-online.com>;
<bkz:http://www.marmarisdenizcilikfestivali.com">http://www.marmaris-online.com>;
<bkz:http://www.marmarisdenizcilikfestivali.com)
incem ben
memeleketim.vazgeçilmezim.asla kopamayacağım dünyanın hiç bir yerine değişmeyeceğim yer.barlar sokağı ile çarşısı ile sahil şeridi ile gezip gördüğüm yerler arasında en mükkemel mekan.
franky fuckin for fingers
yaklaşık 18 senedir yaşadıgım turkiye nin hatta dunyanın en guzel tatil beldelerinden biridir ancak son zamanlarda aldığı göç sebebiyle yasanmaz hale gelmiştir.sonbaharda dadından yinmez o ayrı.
tandt
buraya alışan birine başka hiçbir yer güzel gelmez.çünkü burada yetişen bir insan alıştıklarını başka bir yerde bulamaz.küçükken denize alışmıştır,babayla balık avlamaya alışmıştır,okul çağına gelir arkadaşlarla kayalıkta bira içmeye alışmıştır,biraz daha büyür nefis deniz manzarasında rakı balığa alışır,barlar sokağına alışır,sıcak ve eğlenceli yaz gecelerine alışır,belli bir grupla beraber takıldığı mekanlara alışmıştır,iyice büyür artık adam olur ticaretine alışmıştır,yaşlanıncada alışacağı şey mavisi,yeşili,sakinliğidir başka bir yerde bulunmaz.başka bir yere alışılmaz burdan sonra.
elma sekeriiii
güneyin istanbul’u diyorum ben oraya. daha dün havasını solumakla $ereflendirdim kendimi. muglaya baglı bir belde ancak çokça geli$mi$tir. ba$tan ba$a bir turizm merkezi niteligindedir.

istanbul olmasa ya$amak isteyecegim $ehirdir kendileri. ha yaz aylarında özellikle temmuz ve agustos’ta cehennem gibi sıcaktır o yönü çok kötü ancak ilkbahar ve sonbaharda mükemmel kıvamdadır.
tacican
sadece yazın kalanlarına marmarislileştiremediklerimizdenmisiniz sorusu yöneltilip zönk tepkisi alınan, cennetin dünyadaki demo versiyonu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol