mado

0 /
disappear
hesabı ödeyenlere ödedikleri yüksek ücret üzerine kendilerini iyi hissetmek için ne güzel dondurması var dedirten ve kendilerini kandırmalarını sağlayan mekan.
myysteriouss
caddebostan’da da bağdat caddesi üzerinde bir şubesi vardır..tadına doyum olmaz dondurmalarının..özellikle fıstıklı dondurmasının tadı başkadır bence.
steroid
çatal bıçakla dondurma servis edilen yegane yerdir.
bir de dondurmayı paket yaptırıyorsanız gideceğiniz mesafeyi sorarlar, ona göre kuru buz koyarlar pakedin içine. bu buzdan küçük bir parçayı bile suyun içine atsanız iki saat fokurdar.
igor
bircok yerde subesi olan marka. ankara bahcelievler subesinde sigara icilmeyen bolum icin cok az yeri bulunan ve neden boyle oldugunu sordugunuzda cevap alamadiginiz, sigara icenlerin her yeri duman alti yapmak suretiyle kahvehaneye cevirdikleri mekandir.

(bkz: gittim gordum)
elma sekeriiii
son zamanlarda fiyatlarında artı$ görülen müessese.

--------spoiler var burda----------

ulan dondurma dolgulu profiterol severdim önceden, geçenlerde gittim yiyeyim diye; hem igrenc yapmı$lar bi halta benzemiyor hem de parayı cüzdanımdan hortumla çekmi$ler gibi hissettim.
ba$larım böyle müesseseye ben. adı sanı var diye millete kazık atmaktan zerre çekince duymayan zihniyet...

--------spoiler var burda----------
esrakesh
fiyatlarının tuzluluğuna kesinlikle katılsam da, kızılayda biraz soluklanıyım, oturayım bir yere dediğinizde yol ortasındaki starbuckslar yerine tartışmasız tercih edilesi mekan.

hele meşrutiyetteki mado bahçe daha güzeldir, personeli güleryüzlüdür.
esrakesh
karışık tatlı tabağında yazdıklarını random bir şekilde seçip önünüze koyan yer.

-----------------------------tamamen kişisel----------------------------:

dün bu nedenle ankara mado bahçe de ufak bir münakaşamız da olmuştur. zira iki tane karışık tatlı tabağı isteyen bizlere getirilen tatlı tabakları birbirinden farklıydı. garsona "e bu karışık tatlı tabağıysa bu ne, kafanıza göre mi karıştırıyorsunuz bak burda bunlar bunlar yazıyor hani nerede nasıl benim kalori alma özgürlüğümü kısıtlarsınız siz ha" diyip haklılığımı onaylatınca gönül rahatlığıyla tatlımı yedim.

-----------------------------tamamen kişisel----------------------------
independence
hakkinda sadece dondurmasindan bahsedilmi$ olsa da, kahvalti secenekleri de gayet guzeldir. uskudar $ubesinde koy kahvaltisi da servis edilmektedir. caylarini da begendim ayrica ki ben cay konusunda hayli titizimdir.

servisi hizli ve guzel. koskoca salondaki bir i$igi sondurebilir misiniz dedik, hic sorun cikartmadilar sagolsunlar. i$iga kar$i alerji olunca bunyede boyle oluyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol