lmanyak

independence
aylik mizah dergisi..leman grubuna aittir..sol iceriklidir..okunabilecek mizah dergilerinin ba$inda gelir..sanirim ayni zamanda sonuna da gelir..bi ba$ka dergi yok cunku okunmaya degecek..
karanar
bugunlerde okunabilecek tek mizah dergisi.cizerlerine leman kultur de rastlayabilirsiniz.cizerlerinden en sevdigime bikeresinde rastlamistim.bahadir boysal
angelus
hürriyet ile birlikte bayram eki olarak verilerek şahsımın gönlündeki yerini yerlebir etmiş olan dergidir. tamam muhalif bir duruşunu, siyasi bir çizgisi yoktu ama böyle de "ucuz" olmamalılardı
epikuros
1996-2000 yılları arasında takip ettiğim dergidir. ortaokul-lise yıllarımda bir kaç arkadaşla okuyup güldüğümüz dönemleri hatırlatır. farklı bir kültürdü l-manyak, abaza kültürü. geçenlerde gittigidiyorda rastladım toptan 50-60 sayısına, ısmarladım geldi. lakin aşağı yukarı 10-15 yıllıklar. bitli gibiler. elimi süremiyorum.
komple teorisyen
96 yılından beri yayımlanan aylık mizah dergisidir.içerik yönü konusunda denilebilecek tek şey mizah doğası gereği muhaliftir.iktidar partisinin tam tersidir doğal olarak yyıllardır bu böyledir,başta editör ü olmak üzere emeği geçenlerin ellerine,beyinlerine sağlık. adı bile güldürür adındakibaşharfi yıllarca le olarak okudum ben.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol