lig tv

seyhmerat
benden maç yayınları sırasında küfür üstüne küfür yiyen kanal. kaç defa üyelik iptalinin eşiğinden döndük babamla. maç esnasında pozisyonlar devam eder gider alakasız insanları gösterir, gol olur o sırada başka bir pozisyonun tekrarını yapıyordur. musa çözen gibi türkiye’nin en kötü yönetmenine sahip olan kanal.
apple
maç yayın saatleri ve maraton’un çoştuğu zamanlar dışında işe yarayan doğru dürüst bi program yapmayan, bu sene fiyatlarının normal olduğunu düşündüğüm yayıncı kuruluş.
heddodepaso
saçma sapan sms anketleri yaparak kendini aşan spor kanalı. geçenlerde "hamit altıntop fenerbahçe’ye transfer olur mu? evet ya da hayır yazarak bilmem kaça cevaplarınızı gönderebilirsiniz" şeklinde bir anket yaptılar. kanımca bu soruya cevap verebilmek için hamit altıntop’un kendisi, menajeri, bayern yöneticisi, fenerbahçe yöneticisi veya müneccim olmak gerekiyor. bu saydığım kişilerin de sms ile ankete katılma ihtimaleri düşük olduğuna göre, bu ankete katılan arkadaşların zeka seviyelerini takdirinize sunuyorum.
crimson
bu sene süper lig maçlarının olduğu günler, maçların özet görüntüleri o gece için sadece trt1’de gösterilebilecekmiş. diğer kanallar sadece o haftada oynanan son maçtan 12 saat sonra gösterebilecekmiş özet görüntüleri. trt’nin ne kadar sıkıcı spor programı yaptığı zaten malum, bir de özet görüntüleri tekelde toplamak ne kadar mantıklıdır, futbolun sevilmesi için ne ölçüde mantıklı bir harekettir bilemiyorum.
independence
bir gun durduk yerde 77 ye basip lig tv ye ula$mak istediginizde tv direkt olarak 76 ya yoneliyorsa ürkmeyin.

kumandadan optn(options) tu$una basin, oradan sirasi ile ayarlar / kurulum ayarlari / kolay kurulum / ok

bunlari yaptiktan sonra kurulum tamamlanacak ve lig tv’nize yeniden kavu$acaksiniz. operim.
civeng
an itibariyle sistemlerindeki bir hatadan dolayı sivas’ın skorunu işleyemediler. olur da açarsanız ve maçı 0-0 görürseniz şaşırmayın. zira skor 1-0.
bilgisizbilge
İnsanların bu kanalı izlemek için aylık 190 tl para vermelerine anlam veremiyorum. Bence oldukça pahalı gerek duyulmaması gereken kanaldır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol