kova burcu kadını

melusine
karsi cinste zeka pariltisi gormedigi surece etkilenmesinin kesinlikle imkansiz oldugu ve insanlari da zekasiyla etkileyen kadinlardir.eger severse sadik kalacaktir.ozgurlugune cok duskundur.duygulariyla akillari dengededir,inanilmaz eglenceli tiplerdir.kova burcu kadininin yaninda kesinlikle sikilmazsiniz.Özgürlüğüne çok düşkün oldukları için onların özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamanız tavsiye edilmez.her kova burcuna mensup insanlar gibi burclariyla da haklı bir gurur duyarlar.
ziraat pirensi
allah’ın, sevgilerini üzerimizden eksik etmeyesi, zekaya önem veren, duygularından çok mantığıyla hareket eden, sevgi dolu, ürpertecek kadar çok sevebilen aynı derecede de nefret edebilen, kafasına takılan konularla boğuşan, kafasına takılan konuyu çözemediği sürece geceleri uykusu tutmayan, şirine burç grubunun kadınlarıdır.
burblec
kova burcu kadını,bağımsız,etkileyici,devrimci,dik kafalı,anlaşılmaz,yüreği insan sevgisiyle dolu,zekası parlak ve her zaman için ’biliyorum’ ilkesine sahiptirler.
janisbaby
meraktan ölmek üzere olan insanlar topluluğudur. herşeyi bilmek, öğrenmek ve uygulamak için yanıp tutuşurlar. tüm becerileri, kıskançlıkları ve zekaları işte bundan kaynaklanır. isteklerde bulunmak nafiledir, istemedikleri hiçbirşeyi yapmazlar. ama dilerlerse aynı anda birden çok şeyle meşgul olabilirler.
clementine
benim de dahil bulunduğum burç.ayrıca fazlasıyla akıllı oldukları için çağa ayak uyduramayan.çoğunlukla çevresi tarafından düşündükleri ve yaşam tarzı sebebiyle kınanan.ilginç,değişik,kalabalık bir ortamda mutlaka dikkat çeken bir çekiciliğe sahip insanlardır kendileri.
rumyy
sevimli,zor,zeki,ukala,özgürlüğüne fazlasıyla düşkün,çok zor aşık olabilen,iki erkeği aynı anda yürütme potansiyeline sahip olsada bunu tercih etmeyecek olan,umursamaz, sevdiğini kıskanan fakat belli etmemeyi iyi başaran,hiçbir türlü baskıdan hoşlanmayan anarşist ruhlu, aşkta bile mantığıyla hareket edebilen, çoğu zaman duygusuz gibi görünsede duygusallaştığı zamanlar travma derecesinde olup kendilerine yaklaşılmaması önerilen kadın tipleri.

(bkz: kendimden biliyorum)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol