kokain

0 /
darth sidious
coca bitkisi (erythoxlon coca) yapraklarindan elde edilen bir uyaricidir. bir uyarici oldugu halde narkotik sinifina sokulmustur.
koka yapraklari kerosen, su, sodyum carbonat ve sulfuruk asitle birlestirilir ve coca paste denilen madde elde edilir. bu maddeye hidroklorik asit, potasyum permanganat, aseton, eter, amonyak, kalsiyum carbonat, sodyum karbonat, sulfurik asit ve kerosene eklenerek kokain elde edilir. bir gramininin safligina gore fiyati degisir.
kokain uyusturucu degil uyaricidir. yarim saatte kana karisir, bir saatte ise vucuttan tamamen atilir. ama bu kokaini masum yapmaz. sinir sistemini cokertir. ani cikislar yasatir. saf hali dogal bir viagradir. kalbi yorar, genc yasta kalp krizi yaratabilir. insani depresyona surukler .
vai
bir diger adiyla "(bkz: gogo)" ...yetistigi mekan olan (mekani cennet olsun ) kolombiyadan ulkemize gelene kadar safligini genelde kaybeden bi uyaricidir. aynen filmlerde goruldugu gibi kredi karti ile kristalize (toz) hale getirilip gicir bir parayi rulo haline getirim burna cekmek olayin raconudur.bu tarz kullanim daha etkilidir zira uyusacak olan yer beyne daha yakindir. bir diger kullanim sekli ise alt dudaginizla disinizin arasina tozu surmektir. degdigi yeri bir sure sonra uyusturmaya baslar (ayrica degdigi yerdeki dokuyu tahris eder), bu uyusma dis hekiminin agziniza siktigi uyusturucu spreyin ya da ignenin etkisine benzetilebilir.
bu etkiden bir sure sonra keyif hali baslar, kendine guvende artis meydana gelir, yakisikli/guzelsinizdir, havalisinizdir..yalan dunyaya farkli bir bakis acisidir..
tekteker
aşırı bağımlılık yapan bir maddedir.
para düşmanıdır. türkiye’de satılanların içine bol miktarda karbonat, bebek maması, floresan tozu, toz halinde ecstasy, eroin, tuz gibi maddeler ilave edilir.
kalitelisinin nasıl ayırt edileceğini ise tabii ki anlatmıyorum.
bloody mary
seksten once çekildiğinde seksi cok zevkli kılarmış,ama bizim boyle zararlı şeylerle işimiz olmasın tabi,kokainmiş..cok ihtiyacım varsa oturur afrodizyakımı yerim bi güzel..
kitsch
şimdiden hiç bir şevketle beraberken kullanılmaması gerektiğini düşündüğüm keyif verici madde olsa gerek.
su hayat bitsede gitsek
kullanan kişiye sahte bir guven veren ve genelde uyarıcı amaclı kullanılan uyusturucu.en buyuk ozelligi asırı derece guc vermesidir.kullanan kişi 48 saat uyumayabilir cok uzun sure seks yapabilir,bu etkilerinden dolayı askeriyede de kullanıldıgı soylenir,ama etkisi gectikten sonra ise yerlerde surundurur(dehsete dusersiniz gordugunuzde)eroin bagımlısından farklı olarak kokain bagımlısı insalar daha saldırgan ,dısa dönuk olur.en onemli halleri goz bebekleri asırı derecede acık normal renginden daha koyu renge sahip olması,sürekli hareket halinde ve burun nezle imis(sık ara ile)gibi cekilmesidir.bagımlısı uzun sure alamaz ise halüsünasyonlar,cok ciddi krizler,kasılmalar v.b seylere sebeb verir.freud bunu psikiyatri de kullanılmasını tavsiye etmistir.kendisi de bagımlısıdır.
steroid
safını buldum diyen yalan söyler. bok işlerdir, bulaşmayın.. için bi şişe itöldüren, üstünede yarım şişe passifflora vurun kafayı yatın, fazlası neye gerek..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol