kocaelispor

anlamayanadam
bir donem birinci ligde super i$ler yapan turkiye kupasini 2 kere kazanmi$, 3 buyuklere zamaninda kok sokturen koklu klup $u siralar 2lig a kategorisinde super lige cikmasi dilegiyle.korfez ekibi de denir.
(bkz: hodri meydan)
anlamayanadam
basketbol ve voleybol kluplerini ekonomik sikintiyi bahane ederek kapayarak uzuntu yaratmistir. erkekler basketbolda 2.ligde bayanlar voleybolda ise 1.ligde olmasina ragmen kapanmistir.suan sadece futbol klubudur.
anlamayanadam
28 temmuz 2007 cumartesi günü sezon açılışını gerçekleştirecektir. sezon açılışının iptal edilmesi ekonomik sebeplerden dolayı gündemdeydi fakat açılıyor işte sezonumuz.
ibrahim tatlıses eşliğinde açılış maçını denizlispor ile yapacağızdır.

büyükşehir belediyesi takıma ekonomik her türlü desteğini çekmiştir. ibrahim karaosmanoğlu nu kınıyoruz, 2009 yerel seçimde oy vermiyoruz.
hodribatu
çok ateşli bir taraftar grubuna sahip,zamanında 3 ezik takımın alayına posta koyan eskişehir ve antalya spor ile kardeş olan benimde sahşen taraftarı olduğum alemin krali...
neeskens
"gemileri yaktık geliyoruz" sloganıyla adıma adım süperlige yürüyen kulüp.kartalspor deplasmanından alınan 3 puanla liderlik koltuğuna oturmuştur.gerçi sadece kendi kazanması bu sonuçta etkili olmadı.antalyaspor’un evinde diyarbakırspor’a yenilmesi veee en önemlisi:sakaryaspor’un ligden düşmesi kesinleşmiş istanbulspor’a evinde 2-1 yenilmesi kocaelispor’u liderliğe taşımıştır.
kendilerine 350 bilet ayrıldı diye boş stada alınmayan taraftarı polisten dayak yemiştir,üstlerinden formaları alınmıştır.kartalspr’u desteklemekten ziyade kocaelispor taraftarını tahrik etmeye gelen sakaryaspor taraftarlarının tacizine uğramıştır.ama ilahi adalet,mistik güçler sakaryaspor taraftarına nazire yaparcasına kocaelispor’u liderlik koltuğuna taşımıştır.
gemileri yaktik geliyoruz...
ozee
sakarya ile oynadıkları maçı 4-1 kaybederken, 41’in kocaeli plakası olması nedeniyle skoru bozmak için kocaelisporlu bir futbolcu kendi kalesine gol atarak durumu 5-1 yapmıştır bunda sakaryalı tribünlerin baskısı da göz önüne alınmalıdır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol