kibariye

0 /
die hard
mikrofonu tutarken serce parmagini kaldiran sahsiyet. kisa boylu birisi. biz evleniyoruz baksanizada gencleri eglendirmek icin eve darbuka goturup kizlari oynatan hatun kisi.
(bkz: yazik)
isimsiz kahraman
kibo$un eglence sinifi isimli programda kadinlara okuma yazma ogretmek gibi asil bir ise soyunmus okumayi yazmayi gec te olsa ogrenmis, $efer kocasindan ayrilip ali isimli genc bir delikanliyla dunya evine girdikten sonra anne de olan, roman hatun.
(bkz: ille de roman olsun)
elenktrinkalamadimsenden
her zaman mutevazi ve sade bir yasami tercih etmis,asiriya kacmamis ve kocasina asik olmasina ragmen boynuzlari takmakta gec kalmayan kocasina ozelden sevgilerimi gonderdim.oglu yasindaki adamla evlendiginde yakalamistir mutlulugu.sofer ise oglu yasinda adam kadar olamamistir.sesinin gucu 10.000 desibeldir.seviyoruz kendisini,dogalligini kaybetmedigi surece de super muhabbet bir insan oldugunu dusunmekteyim.
adrenokortikotropik
tv makinası’nda kibariye artık rock söylesin diye gelen elemanlara kimden söyleyim deyince aldığı patlat nirvanadan cevabına karşın şaşkın bir ifadeyle daha ona çalışmadım kii diyen ve beni yerlere atan,fırlatan, beni o anda bitiren, saflığına,doğallığına inandığım yegane arabesk-fantezici kadın.
cinderella man
annesinin, kendisinden daha çok hayran kitlesi bulunan ve kendinden küçük bir kızanla ikinci evliliğini yapıp evlat hasretine son veren müzisyen.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol