kazım kanat

0 /
sinirsahibi
40 (yaziyla kirk) yildir ismiyle anilan futbolculara soyadlari ile hitap etme gelenegini baslatmis bunun farkinda oldugu halde "icimizdeki ingilizler, vatan hainleri bikbikbik" nidalariyla hem tv’yi hem gazeteleri isgal eden, kafasindaki sapkadan baska hic bir olumlu yani bulunmayan fidbol yorumcusu. rtuklere gelesi insan.
made in heaven
gecenlerde tv8 kanalinda katildigi bir spor programinda son derece sik kiyafetiyle gorunce "ulan bunu tanimayan da tipine bakip adam sanar" dememe neden olan kisi.bir spor yazari olarak besiktas fanatizmi yapmaktan ve surekli ona buna satasarak aklinca polemik yaratmaya ugrasmaktan baska turk sporu icin hic bir deger ifade etmemektedir kendileri.
isimsiz kahraman
muhteşem bir yazar.oyun iyi okuyabilme yeteneğiyle bence teknik adamlara taş çıkartabilecek bir özelliği var.bazen çok ii konulara değiniyor.onu takip etmek gerktiğini düşünüyorum.
maliyeci
hakan şükür hakkında yazıp çizdiklerinden sonra sanırım dün gece itibariyle intihar etmiş olmalı.etmediyse rezildir.
louandreassalome
dün gece fatih terim’den ayarın kralını yemiş olan futbol yorumcusu.

konuyu bilmeyenler için hatırlatma:macaristan maçı sonrasına hakan şükür’ü oynattığı için fatih terim’e demediğini bırakmamış,onu duygusal davranmakla suçlamıştı.dün gece hakan hat-trick yaptı.fatih terim eleştirenlerin daha yapıcı davranması gerektiğini son derece zarif bir şekilde dile getirdi,olayı şova dökmedi,zaten en büyük cevabı skor ve futbol vermişti.kazım kanat ise şunları söyledi: ’bu golde benim de payım var.çünkü hakan’ı övmek ve ona yalakalık yapmak yerine onu eleştirdim,bu eleştiri onu motive etti.en büyük motivasyon eleştiridir.’olmuştur.pes...ankakusu
hakan sukur konusunda yillar once ki bir olayi ornek gostermistir. neymis efendim antrenorle anlasmista, sporcuyu motive etmek icin kirici yazi yazmis. hmmm, dogru olabilir tabi hatta bu hikayenin dogruluguna inaniyorum.
ama hakan sukur konusunda ayni duzenin veya kendi tarafinca aynisin yapildigina tatmin olmadim. bana kalirsa cok zeki ve kivrak.

(bkz: kivir kivir asagidan yukardan)
akbays
beşiktaş beşiktaş olalı beri böyle bir zulüm görmedi. beşiktaşa ençok zarar veren beşiktaşlı. dilini eşek kartalı ısırsın.
made in heaven
zaman zaman kızdığım,zaman zaman güldüğüm ve tespitlerinin hiç birini doğru bulmadığım bir spor yazarı olmasına karşın hastalığının iyice ilerlemiş olduğunu öğrenmem ve kendisiyle yapılan röpörtajda yaşama şansının yüzde bir olduğunu ifade etmiş olmasıyla beni fazlasıyla üzmüş insan.
alchoburn
kesinlikle spor dışında yazı yazması gereken kişi... spor adına yazdığı her yazıda bir spor adamını katlediyor. tam tersi, sabah gazetesi için pazar günleri yaşam adına yazdığı yazılar ise tadından yenmez nitelikte.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol