karl heinz feldkamp

0 /
xerxes
bir dönem galatasaray ve beşiktaş’ı çalıştıran alman teknik direktör. lakabı kalli idi. pek severim kendisini. yaşı ilerlediği içn artık teknik direktörlük yapmıyor kendisi.
cremaster
necip türk matbuatının beğenmediğine göre tartışmasız olarak galatasaraya faydalı olacağına inanabiliriz.
(hagi geldiğinde dedeydi, popescu ise sakat)
galatasaraylıların içi rahat olsun, feldkamp başarılı olacaktır.
freshy
necati ile ilgili açıklamasıyla yaşlandığını birkez daha gösteren teknik direktörümüz.
feldkamp: "necati’yi para için satıyoruz"
incem ben
karl heinz feldkamp’ın geçmişi bilmeyip de o röpörtaja yorum yapılabilir.lakin once bi düşünün.bir cok akrabasını 2.dünya savaşında kaybetmiş aç kalmış sürülmüş bi insan savaş hakkında bana soru sormayın demesi ne kadar garip?
passive
kendisi ’bana böyle sorularla gelmeyin len! oh iyi olmuş iyi ki de bi sürü şehit verdiniz! hepinizden nefret ediyorum..’ dememiştir. sadece ’bunun yeri burası değil. ben sadece teknik direktörüm ve futbol hakkında konuşurum. maçtan sonra böyle bi soru sormanı doğru bulmuyorum’ demiştir. iyi demiştir.. zira kendisi teknik direktördür. başında olduğu takımı yönetmekle hükümlüdür, çalıştığı ülkenin şehitlerine üzüntülerini belirtmekle hükümlü değildir..
sepulturk
pkk terör örgütünün elebaşı olması artık şart olan pis, faşist, yahudi, manyak, zenci, ku klux klan, malcolm x, milosevic, saddam ve bilimum sıfatları hakeden insanımsı. halbu ki demesi gerekirdi ki bir futbol maçından sonra "bu terörün anasını sikmemiz lazım. bana da silah verin ben de girerim kuzey ırak’a. sonra bir gece ansizin 81 duzce 82 musul 83 kerkuk. abdullah öcalan’nın da kesin asılması gerekir. hatta asmak kolay yoldan çözüm olur. yağlı kazığa oturtalım. eğer buralarda bulamazsanız kazıklı voyvoda benim büyük büyük büyük dedem olur."

yahu ne kadar saçma sapan bir milletiz, aklım mantığım almıyor. o adamın orada amacı futboldur ve futbolla ilgili yorum yapmaktır. başka konularda gerekli yorumu başka mekan ve zamanlarda yapar zaten ki yapmıştır da. ailesini savaşta kaybeden bir adamı bu konuda suçlamak ise muhteşem zekaların bir ürünü olsa gerek.
greyfurt
bir yabancı olmasına rağmen, ülkemizdeki fanatik futbol anlayışının siyasetle yanyana gelmesinin ne kadar sakıncalı olacağını sezecek kadar uzun süre türkiye’de kalmış teknik direktördür.(bir takım yalama basın tarafından şişirilen fanatizm orduları, gün gelip gene bizim götümüze kaçmak için saatli bomba gibi beklemektedirler)

"bana böyle sorularla gelmeyin". daha ne desin adam? (bu basına ne denir? yada ne dersen haber yapmazlar?)

----------------------

- sayın feldkamp, benim sabah kalkınca ayaklarımda karıncalanma oluyor. çok fazla yeşil biber yiyorum. ilgisi olabilirmi acaba?
+ bu çocuğu dışarı çıkartın.

----------------------

- sayın feldkamp, benim kurtköy yakınlarında dedemden kalan bir arsa var. "onu satıp yarısını borsaya yatırayım, diğer yarısıylada gecelik repo yapayım" diyorum. sizcede doğru değilmi?
+ kendini kerhaneye sat yavrum. daha çok kazanırsın.

----------------------

- sayın feldkamp, bizim 3 yaşında bir bebişkomuz var. bir türlü tuvalete alıştıramadık yaramazı. altına lazımlık bantlayalım diyoruz. sizcede şirin olmazmı?
+ bebeği ağzına bantla, öyle gez ve arada bir yutkun.(iyyk!)

----------------------

- sayın feldkamp, "türktelekom’da şu anda yaşanmakta olan grevin, ülkemiz telekominikasyon sektörüne olası etkileri" konulu bir sempozyum düzenlemeyi düşünürmüsünüz?
+ sen gelsene iki dakka benle. gel gel.

----------------------

- sayın feldkamp, bizim eniştenin 84 model bi renosu vardı. paraya sıkışınca bize makul bi fiyata sattı ama yalnız işte arada sırada marş basmıyo. bujilerden olabilirmi?
+ şurda 5’e 10 kalas olcak benim. uzat bakiim onu bana.

----------------------

- sayın feldkamp, bizim ajansta balkan bölgesinin haberlerini derleyen bir kız var. geçen gün gene karşılaştık asansörde ama bir türlü açılamadım. aşıkım.
+ koşarak kafanı duvara vur.

----------------------

velakin adam spor adamı. sporla ilgili soru sormak lazım. fatih terim’e italya’da teknik direktörlük yaptığı dönemde, italyan siyasetiyle ilgili bir soru sorulsa sizce cevabı ne olurdu?

daha entry’nin mürekkebi kurumadan edit:
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=111098
sepulturk
artık futboldan elini ayağını çekmesi gereken teknik direktördür. ben anlıyorum buradan bu kıt futbol bilgimle 4 forvetle bu işin olmayacağını o anlamadı. bunadı bunadı. allah’tan hanımı biraz daha genç de kendisine haplarını verecek birisi var.
mad
takıma ne gibi antreman yaptırdığını merak ettiğim ölümle yaşam arasındaki ince çizgide gidip gelen teknik direktör.

sezon başında futbolcular için ayağında çok top tutan kimse için takımda yer yok demiştir.arda ve hasan beyfendiler 2-3 hafta ayıya dayı deyip oyaladılar.e peki bu arda’nın bu kadar gelinen maçlarda kaç tanesinde oyuna katkısı oldu.hasan şaş çılgını takıma ne kadar yarar sağladı ne kadar zarar verdi. patron kalli ise bunları hep gözardı etti.

bu takım hiç mi şut çalışmıyor. hea çalışıyor ise maçlarda niye kimse şut çekmiyor.hadi 1-2 maç çekilmedi.bunlar niçin futbolculara sorulmuyor. takımda orta yapan birisi dahi yok.hiç mi çalıştırılmıyor.

14 hafta niye konuşmadınız lan diyenler olucaktır.14 hafta lig boyunca kaç maçını rahat bi şekilde koltuğuna uzanmış izledi galatasaray taraftarı.2-3 maç heralde.

uefa’da da ilk 2 maçlarda yaptığı hataları nasıl telafi edicek patron kalli görücez. yok wien’i yenicez de daha sonra bordeux yunanlıları yenicek de.tabi fransızlar da bize çalışıyor.adamların çükünde değil afedersin.kalli anca kenarda soğuktan burnunu çekip peçeteye silsin.
fofay
gençlerbirliği oftaş maçında takımının başında çıkamamış ve şu an hastalığı devam eden galatasaray’lıları çıldırtan teknik adam.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol