kapuska

independence
lahanadan uretilen bir tur yemek..lahana kadar guzel bir sebzenin bu $ekilde ziyan edilmesi insani derinden uzer..bu yemegi icat eden zihniyet hacli seferlerine de on ayak olan zihniyetle korkarim aynidir..amac sadece insanliga zarar vermek..yapmayin $u yemegi ve tarifini gordugunuz yerde silin, imha edin..edin ki gelecek nesiller tanimasinlar kapuskayi..sirf turkiye`de kapuska pi$iriliyor diye amerika bize saldirsa yeridir..zaten bir kapuskayi yiyen bir de kuru fasulyeyi yiyen ki$i sindirim i$leminden sonra organik birer kimyasal silah olup cikiyor..amerika daha ne ister bir ulkeye saldirmak icin.bu tur yemeklerle hem ulkemizin guvenligini hem de toprak butunlugumuzu tehlikeye atiyoruz goz gore gore..uyarmasi benden.
seyhmerat
valla yiyenler nasyl yediğine hala şaştığım yemek.valla sağlam mide ister tartışmasız. hani benim gibi icen bir adamda da sağlam mide yok değil ama heralde bu mideden fazlasını da istiyor sanki. sonuc itibariyle iğrenilesi yemek.
aysemayse
babannenin elinden çıktığında, kebaba tercih edilesiyken, siz yapınca güzel olmamasının hiç bir mantıklı açıklaması olmayan yemektir. oysa tam tamına iki adet keme şeker atmıştım. yine de severek yedik.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol