kadir topbaş

0 /
sinirsahibi
saray muhallebicisinin sahibi politik tatlici. zira mimardir secim uzerinden gecen zamana karsi bir numarasini goren olmamistir. carsambayi aldigi gibi alibeykoyu de sel almistir.
seyhmerat
su ana kadar sahil seritlerindeki neredeyse butun kafeleri yikarak etrafta dogru duzgun gidip takilacak yer birakmamaktan baska hicbir icraati gorulmemis sadece siyasi amaclarla o koltukta oturan sahsiyet..
due
başbakan recep tayyip erdoğan’ın "kadir topbas in halefi aziz yeniay olacaktir" dediği öne sürülen,şimdiden halefinin belli olduğu muhallebecidir.
independence
pazartesi gunu acilacak olan okullarla birlikte daha beter bir kaosa donecek trafik ile yarin ba$layacak olan ve "bakim cali$malari sebebi ile" $eklinde duyurusu yapilan, yakla$ik bir hafta surecek elektrik kesintilerinin sorumluluklarinin altindan nasil kalkacagini merak ettigim ki$i.bugun bakirkoy meydaninda cocuklarla resim cektiriyordu kendisi.pazartesi ayni cocuklar yine kendisine ne $ekilde kufurler edecekler merak konusudur.

bekleyelim gorelim.
seyhmerat
istanbul’un altını üstüne getirmek için elinden geleni ardına koymayan insan, en son e-5’in içine de etmiş olan insandır kendileri. bence en iyi bildiği iş muhallebiciliğe devam etmelidir.
angelus
durup durup yağacak kar’ın saatini değiştiren bireydir kendisi. bu nasıl bir tutarsızlıktır anlamış değilim. ayıp.
elma sekeriiii
be$ikta$ta tramvayda salınırken bir billboard’a takıldı gözüm...

"153 yeni kav$ak yaptık!" imza istanbul büyük $ehir belediye ba$kanı kadir topba$.

ve alt kısmında biri tarafından boyayla yazılmı$ olan $u sözler:

o kav$aklar da g.tüne girsin e mi!

yorumsuz.
enharista
yol yapım çalışmalarının ve yeni yapılan yolların mimarıdır, mimardır ayrıca her belediye başkanı gibi istanbul aşığıdır, istanbul da açılan kurs merkezlerinden dolayı, kadın sağlığını koruma da attığı adımlardan dolayı kutluyorum, zira iyi şeylerin reklamını yapmıyoruz millet olarak ama akp’li olduğunu herkes biliyor.
(bkz: yiğidi öldür hakkını ver)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol