kadınlara laf yetistirmek

tria
kadınlarla ağız dalaşı sonucu ortaya çıkan durumdur. mücadele etmeden susmak lazımdır, saçmalıklarla sizi bezdirecek ve bu yüzden hayattan soğumanıza neden olacaktır. hele ki nankör kadınlarla uğraşmak insanı bezgin pozisyona sokan ana sebeptir.
salome
"kadinlara ancak kadinlar laf yetistirebilir" zannedilir cogu zaman halbuki laf yetistirilen kadin ile yetistiren kadin arasindaki "20-40" birimlik bir fark, sonucu tamamen degistirir. bu "birim farkini" goz onunde bulundurursak erkeklerin kadinlara laf yetistirme ihtimallerinin daha yuksek oldugunu farkederiz diger kadinlara oranla veyahut "erkeklere laf yetistirmek" olarak degistirebiliriz daha mantiklisi.
elma sekeriiii
çok konu$an bir kadın vars kar$ınızda kesinlikle ve kesinlikle cevap vermek büyük bir aptallık olacaktır. çünkü siz cevap verdikçe devamı devamı ve devamı gelecektir.

ya ortamı terkediniz ya da kitap gazete vesaire okuyunuz.
tabi benim dedem gibi gazeteyi ters tutmayın. sonra anlıyo cok konu$an ki$i tınlanmadıgını. daha cok konu$uyor.aman diyim.

enharista
kadınlar çok yönlü düşündükleri ve irdeleyerek soru sordukları için zor bir durumdur, ama sabır taşını çatlattıysanız başınızın etini yerler.
örneğin; ev yeni temizlenmiştir ve sizin eşyalarınızın dağınıklığından ev çöp eve dönmüştür, "ee evdeki bayan" da temizlik yapmış o narin elleri deterjandan dolayı çatlamış, tırnakları kırılmışsa .
greyfurt
"ipe un sermeye çalışmayalım arkadaşlar" denilesi beyhude çabadır.

hele hele "karı dırdırı" moduna girmiş bir dişi insan sözkonusuysa; er kişiyi her şekilde bastırır, hayattan soğutur, kendinen soğutur, bütün yaşam enerjinizi çeker alır.

düşünmesi bile içimi ürpertti. hayır kaçmak bile sorunu çözemez. o kafaya taktıya bi kere, gece geç gelseniz hatta gece gelmeseniz bile ilk görüşmenizde tekrar o dırdır kaldığı yerden devam eder. düşman başına diyorum ve susuyorum.
angelus
içerisine düşülmemesi gereken bir durumdur. size kurulan cümlenin üstüne ne söylerseniz söyleyin, savınızı desteklemek için hangi örneği sunarsanız sunun boşuna bir çabadır. kadının söylediği her zaman geçer akçedir, aksi tartışmaya kapalıdır. susmak en güzelidir. bi dizide de sanırım adamlar kulaklarına pamuk tıkıyorlardı, konuyla ilintili gibi geldiği için belirtmek istedim.
armour
erkeklerin hiç gereği yokken üzerlerine yüklendikleri bir misyondur. başlık altındaki entry sahiplerinin de çoğunlukta erkek olmasından anlaşılacağı gibi..
halbuki kadını kendi haline bıraktın mı susuyor fazla geçmeden.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol