kaddafi

0 /
independence
libya`nin lideri olan ki$i.tum teror orgutlerine yataklik yaparken "turkiye ab ye girerse tum militanlar ab ye girmi$ olur" $eklinde ab yi uyaracak kadar da haddiniz bilmez ki$i ayni zamanda.
goretomb
necmettin erbakan ile colun ortasinda bir cadirda gorusme yapan,butun medyanin gozu onunde ve erbakan’in yaninda oldugu halde ulkemize agiza alinmayacak cumleler sarfeden aleni net olarak giydiren bedevidir.erbakan o dakikalarda delicesine terlemis, dudaklarini kemirmeye ba$lami$ ancak bedeviye ne o anda ne daha sonra gikini cikartamami$ kendisine bu ulke vatanda$larini da insan oldugu bile supheli bedeviye ezdirmi$tir.
asil ilginc olan hadise ise bu bedevi o kadar laf ettigi ulkemize de ayrica hayrandir.bu bedevinin kizi sikca yati ile ege ve akdeniz sahillerimize gelir gune$lenir partilere katilir.oyle ki kiz dugununu bile istanbul’da bir lux mekanda yapmi$tir.kimse de cikip baban bikbikbikbik ottu madem burasi o kadar beter bir yer senin ne i$in var buralarda kizim? dememi$tir.
elma sekeriiii
isviçreye kar$ı cihad ilan etmi$tir.

allah’ın evlerini yıkan imansız ve inancını yitirmiş isviçre’ye karşı her yoldan cihad ilan edilmeli" $eklinde konu$up, insanları manyak etmi$tir sagolsun.
independence
dun ingiltere di$i$leri bakani(sanirim) kaddafi’nin venezuella’ya dogru gittigine dair haberler oldugunu soylemi$ti, oysa az once kanallarda gecen alt yazilara gore onumuzdeki saatlerde libya devlet televizyonundan bir aciklama yapacakmi$ kendisi. eger aciklama banttan degilse demek ki herif halen libya’da.
tasarimharikasi
hükümet konağında eylem yapıldıktan sonra bir ton açıklama yapıldı. maltaya gitti, sicilyada italyaya kaçtı...

lakin kaddafi halen libyada olabilir, yahut emperyal güçler saddam olayındaki gibi dublörlerle oyalamacayı kotarıyor olabilirler. her ihtimale karşın ortadoğu karışık, kaddafiyse daha berbat durumda.
independence
devlet televizyonunda aciklama yapmasi icin bekleniyordu, beklenen aciklamayi yapmi$. $imdilik soylenenlere gore venezuella’da degil trablus’ta oldugunu soylemi$. ilerleyen saatlerde ba$ka neler dedigini ogrenebiliriz sanirim.

edit: devlet televizyonuna cikip aciklama yapma suresi toplam 15 saniye. onda da zaten ancak trablus’ta oldugunu soyler program biter.
isyankarmuhabir
oğluna bağlı paralı askerler sivil halkın, göstericilerin üzerine ateş açıyormuş. asker başına 30.000usd ödeniyormuş, öldürdükleri her adam içinde 10.000usd daha ödeniyormuş kendilerine.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol