juventus

0 /
civeng
facebook’ta 10.000.000 takipçiye ulaşmalarını özel bir video ile kutlamışlar.

carlos tevez’in bu özel kutlama için yaptığı efsane vuruş, tıklanma rekorları kırmış.

http://www.sabah.com.tr/webtv/spor/juventustan-takipcilerine-ozel-video
angelus
ilk kurulduğu yıllarda parasızlık sebebiyle en ucuz ve rengi pembe olan kumaştan forma yaptırmış olan kulüptür. bir dönem deplasman maçlarında, eski günlere atıfta bulunmak adına bu formalar ile arz-ı endam ederlerdi. hala yapıyorlar mı bilmiyorum ama.

şöyle ki;http://tinyurl.com/esgha
triceratops
italyanın en köklü ve en başarılı takımıdır.ayrıca küme düşürülmesine rağmen en çok taraftara sahip olan takımdırda.2006-2007 sezonu küme düşmesine sebep olan luggano moggi ve bir kaç tane daha yönetici yüzünden koca bir takım ve onlarca taraftarı mağdur edilmiştir.milanın başkanı aynı zamanda eski başbakan olan berlusconi sayesinde milan küme düşürülmekten son anda yırtmıştır.ve ne tesadüftür o sezon milan şampiyonlar ligi şampiyonu olmuştur.juve tekrar serie a’da ve bu sene,geçen senenin intikamını alacaktır umarım.
made in heaven
bu hafta sonu itibariyle yeniden serie a’ya donmeyi garantilemistir.camia olarak alinlarina surulen kara lekeyi temizlemek icin kenetlenip onumuzdeki sezon serie a’yi kazanmak adina ellerinden geleni yapacaklar ve sonrasinda ibne basin bunu da yazin diyeceklerdir.
cremaster
inter taraftarlarının 2006-2007 sezonu şampiyonluğunu kutlarken laf soktukları kulüp:
"27 kez çalıntı şampiyonluk yerine, 15 kez alın teriyle şampiyonluk çok daha iyidir"
ya da:
"para şike işte juve işte"
overload
camorenesi, nedved ve del piero nun takımda kalmayı setikleri klüptür. çok büyük bir camia olmalarına rağmen şike olaylarına karışarak adına ve tarihine leke düşürmüş aptal bir yönetime sahiptir. ayrıca 71.000 della alpi yi şampiyonlar ligi yarı final maçında dahi doldurmaktan aciz tembel bir taraftar kitlesi vardır. insan bazen acımıyor değil.
reddevil
serie b ye -17 puanla başlayacak olan,ve bu yılki şampiyonluğunun intere verilmesi haberiyle taraftarlarından inanılmaz bir tepki almış kulüp.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol