javier bardem

epikuros
edit: #963367
vicky cristina barcelona filminde o kadar düşüp kalktıktan sonra ne vicky’i ne cristina’yı tercih etmiş, maria elena’da karar kılmıştır.

çok anlamlı yüz ifadesine ve bakışlara sahip adamdır. ara sıra aynı dolmuşta rastladığım bir adam bu herife çok benziyor yav, adama sapık sapık bakıyorum. yapımcı olup, cebimden kartımı çıkarıp "bana uğrayın" diyerek vermek istiyorum adama, ama şansıma sçim ki, hem ben şuanki işimle hem de her gün elinde bi poşetle işine giden bu adam harcanıyoruz türkiye’de. "abi bi ispanyolluk var mı havyer bardeme çok benziyon" diyecektim bu sabah, kendimi zor tuttum. arabaya binip arkadaki boş koltuğa oturana kadar süzdüm adamı, ibne olursam bu adam yüzündendir. tövbe tövbe. adam da öyle sempatik ki bi muhabbet açsam kırmaz konuşur yol boyu. heyecanımı yenip onun bineceği durağa kadar yanımdaki koltuğu "burası dolu kardeşim!!" diye boş bıraktırtacağımm.

dur bi ara adını sorayım da hakkındaki düşüncelerimi onun kendi başlığına taşıyayım. zengin olup elinden tutmak istediğim çok ender insanlardandır. bir de atacamadesert’e kitap çıkarttıracam. indy detone olmama konusunda eksiklerini giderirse bi albüm de ona yaparım. bakın kendim için bir şey istiyo muyum?
daruga
28 ocak tarihini iple çekmeme neden aktördür. biutiful uzun süredir bekletiyordu. bardem için de innaritu için de beklemeye değer.
clear conscience
şöyle demiş; fatih akın çok yakın arkadaşım; filmlerine de kendisine de hayranım. gerek ‘duvara karşı’ gerekse ‘istanbul hatırası’ hayran kaldığım filmler.ancak türk sineması hakkındaki çok geniş bilgiye sahip olmadığımı da belirtmeliyim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol