ipod nano

0 /
hakki bashar
turkiyede daha cikmadigi zamanlarda, amerikadan 199 dolara (2 gb) alip arkadaslarima hava attigim mp3 dinleme cihazi. turkiyede satisi basladiginda teknosa dergisine bakarken turkiyedeki satis fiyatinin 199 ytl oldugunu gordugumde aglamamak icin kendimi zor tuttum. fakat daha sonra anlasildi ki fiyat 199 ytl degil 199 avro imis(tabi vergi orani da cabasi). bunun uzerine derin bir nefes almistim. ayni zamanda bu cihaz renkli ekranlidir ve fotograf gosterebilmektedir. cuzdaninizda dahi tasiyabileceginiz incelikte ve uzunluktadir.
pars
bir mp3 çalarda olması gereken herşey var hani bir ürün aldıgınızda yeni bir ürün aldıgınızda şöyle deriz bazen keşke şu özellikde olsaydı daha iyi olurdu diye söyleniriz.ama ipod nanoda herşey varki adamlar yapmış be.
myysteriouss
yeşil,mavi ve pembe renkleri de türkiye’ye gelmiş bulunmakta. ama fazla cıvık renkler bence, siyahın asaletini bir kez daha anlamış olduk.
the cascinian
kaybedildiğinde adama çok pis koyan teknoloji harikası cihaz.
ayrıca adama koyan kısmı giden malın mali karşılığı değilde arkadaşların insanı itin götüne sokmasıdır.
triceratops
bir mp3 çaların ötesinde bir tel rehberi,bir ajanda,bir foto albümü,bir istasyon ve bir bir ...vb.teknoliji hariksı müthiş bi alet.onu dinlerken son model bi tesisatı olan arabada zannediyorsunuz kendinizi.
sepulturk
üçüncü nesilleri video oynatabilen sanat eseri. incelemeden sonra tam bir bilgi yazacağım ama söyleyebileceğim tek şey bu aletleri apple’ın kendi mağazasından alın. bir önceki model ipod nano’ların 4gb’lık modelleri teknosalarda 410 ytl civarı. fakat yeni model 4gb’lık ipod nanolar apple’ın kendi mağazalarında 360 ytl. hem daha yeni model hem daha ucuz. tasarım masarım hede hödö içinse denebilecek tek bir şey var;
(bkz: ohş)

http://www.apple.com/ipodnano/

edit: şimdi diğer sitlere baktım, tasarıma bok atıyorlar. afedersiniz de halt etmişler. video da oynatmasından mütevellit biraz basık olmuştur ama yine de çok lezizdir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol