internette dolasan otopsi videosu

0 /
melankomik
geçenlerde mail ime gelen, benimde doğal olarak bi kaç arkadaşıma gönderdiğim , arkadaşımın ohaaa ohaaaa nidalarıyla izleyip, izledikten bir gün sonra sorduğumdaysa, abi ne yaptın bana yaa, hayata bakış açım değişti, kızlar, güzellik falan ... deyişini izlerken ağzımın video yu izlerkenkinden daha fazla acıldığı, rottencıların son gözdesi...


izlemek isteyenlere uyarı; hatunu maket gibi söküyolar, dayanabilirim diyorsanız buyurunuz :http://www.hasiok.com/connect.php?id=1726&access=1

edit : izleyip izleyip bana berbat basacaksanız hiç izlemeyin be!
angelus
sonuna kadar izleme ibneliğinde bulunmamın sonucu 20 dakika öncesinde yediğim yemeği kusmama sebebiyet vermiştir. ölmüş de olsa bir insan portakal misali soyulur mu hiç.
floydian
en nihayetinde olay budur. kadının silikonunun çıkması da ilginç olmuş.

not: sağlık bakanı tabir edilen recep akdağ isimli şahıs da terörle mücadele programı kapsamında otopsilerin dağda yapılabileceğini söylüyor.

(bkz: otopsi)
tigris
izlemeyin böyle şeyleri gece rüyanıza girer korkarsınız derdi annem hep. aynen ben de şimdi size sesleniyorum "izlemeyin böyle şeyleri arkadaşlar rüyanıza girer alimallah."haksız mıyım etkilenmez misiniz?...
kratos
yillardi acil serviste onlarca kan, kesi, kopmuş ayak kol bacak gören benim bile midemi bulandirabilmis videodur. otopside degil de anatomi dersi oldugunu tahmin ediyorum. otopside cesede dikkatli davranilip inceleme yapilir bu videoda görüldüğü üzere gayet haşin bir egitmen var.
carpediem
ilk başta biraz etkilese de sonraları kadın, insan olmaktan çok organ bütünü ve ders gibi geliyor insana. ölünün yüzünün kapatılması da dayanabilme gücü veriyor. yüzü açık olsa bu kadar sakin olamaz otopsiyi yapan sanırım. bir de videoyu izleyince insanın aklına gelen ilk şey, güzelligin aslında önemsiz oldugu. gayet güzel bir vücuda sahip, genc bir kadın. silikon yaptırmış. ama ölmüş işte ve o masanın üstünde kesiliyor. meraklıların merakini giderebilecek, düşündüren bir video.
ithilquessir
mal olmayan ve gunluk hayatinda tibba ve anotomiye ilgi duymuyan insanlarin izlemeleri icin hicbir sebep bulmadigim vidyodur. yapilan tibbi bir islemdir, moral bir tarafi yoktur. ama biz normal insanlar icin vucut yasamin bir parcasidir. acikcasi olumle o kadar icli disli olmaya hevesli degilim ben henuz.

ama tekrar dusununce rotten diye igrenclik uzerine kurulmus bir site dunya capinda un yapmistir, isanlar irakli genclerin isgence ve tecavuz vidyolarini elden ele dolastirmaktadir, "liseli serap" adli bir migde bulandirici yaklasim da insanlara ilginc gelmektedir.

normaldir her halde boyle seyler.
sonucta normali cogunluk tanimlamaktadir.
strahd
"hangi babayiğit izleyebilecek" gibisinden sidik yarıştırma eğilimli başlıklarla maillere forward edilen, forumlarda topicleri açılan video linki. bu tip videolar senelerdir internette var, senelerdir linkler dağıtılıyor nasıl bu kadar popüler oldu bilmiyorum fakat böyle bir şeyi sonuna kadar izleyebilmek neden marifet sayılıyor anlayamıyorum.

popüler kültür ve sidik yarışı denilen iki kavramın yavrularından birisi işte..
crazygirl
insanın başına ya meraktan ya ya....dan sözünü öğrenmemin hemen ertesinde izlediğim ve izlerken hep bu sözü düşündüğüm video.
darth sidious
insan denen canli yaratikin hayvandan ufak farklari oldugunu gosteren videodur. ve insana olup de kadavra olmak istemiyorum dedirtir. olup, gomulup pasa pasa cururum. kralini tanimam. bu yastan sonra internete malzeme olamam.
yaramyan the sun of art
çok sağlam bir videodur tam benim gibi vahşet izlemeyi sevenlere göre. ayrıca kadının göğüslerinin silikonlu çıkması da apayrı bir olay. kim kıymış acaba bu güzel kadına yazıklar olsun, elleri kırılsın namertlerin!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol