ilk kez sevişen kızın kendini kasması

kartalkalkardalsarkar
kendini kasmanın kızlıkla ilgisi yoktur.ilk kez sevişen erkek: arabada 5,evde 15 mi yapıyo?yooo.o da deli gibi kasar kendini,elini kolunu koyacak yer bulamaz,ter basar,bi de üstüne erken boşaldı mı ömür boyu o eziklikle yaşar.

herşeyin ilki bilinmezlikle doludur,işin içine bi de heyecan girdi mi kasılmak da panik de çok doğaldır.burada da görev partnere düşer.
çok haydar dümensel bi yazı oldu farkındayım ama naapim sadece kızlar kasılırmış gibi bi başlık görünce dayanmadım yazdım işte.
1810
ilk sevişmesinin ileri bi tarihe ertelenmesinin gerektiğini esas oğlan tarafından düşünülmesini beklediğimiz, sahalarda görmek istemediğimiz, heyecan ve tereddüt kaynaklı istem dışı bir hareket..
feci şekilde anlayış ve destek ister kızcağız.. ezmeyin lan!
nihilist
bu kadar buyuk bir toplumsal baskı sonucu ozgurluge ilk adımını atan, ilk kez gercekten kendi kararını veren bir kızın bu heyecanını sorgulamak toplumun dinamiklerini sorgulamktan frksızdır, bu toplum ne ektiyse onu biciyor gerisi bos laf...
pessimistic
- çok acicakmı?
+ hayır bebeğim çok az anlamicaksın bile.
- bak yalan söyleme!
+ yalan söyleye ipne olsun!
- hadi tamam ozaman ama yavaş bak tamammı?
+ tamam canım tamam korkma.
-ay ay ay ay yavaşşşşş dedim sana.
+ ya daha bişe yapmadımki.
-lanet olsun daha yapmadan böyleyse sikerim böyle işi.
+ya canım korkma.
-kolaysa sen yat altımada ben sana sokim.

rdm
hatunun, gördüğü cinsel organın boyutuyla doğru orantılı olarak kendini kastığı genel inanı$tır. bu inanı$a göre zenci bi abiye gelin giden japon ablanın ta$ olması muhtemeldir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol