hülya avşar

0 /
goretomb
yaklasik birbucuk metre boya sahip olmasina ve basenlerden gelen orantisizliga ragmen ulkenin en guzel kadini secilen kadin.
bir bilen
zat ı şahaneleri gevşek üsluplarıyla yine tespit yapmış ve bunu pişkinliğe vermiştir. sahip olmadığı yetenekleri avlaması ve heba etmesiyle anılacaktır.
pinhan
mehmet ali erbil, seda sayan, esra ceyhan, banu alkan ve ibrahim tatlıses için beslediğim duyguları kendisi için de beslediğim, çok uzaklarda bir adaya götürülerek bir daha geri dönmeden yaşamlarına orada devam etmeleri gerektiğini düşündüğüm, kendisi yetmiyormuş gibi kızı(!)(kim bili belki de gerçekten kız kardeşidir) helin avşarı da ortalarda dolandıran, türkiyede gereksiz oksijen tüketimi yapan insan topluluğunun bir üyesi.
candy child
en son gazetecilerle küsen ama kaseti çıkcağı zaman tekrar barışan, reklam için elinden geleni yapan bir şahsiyet. kardeşiyle birlikte gündeme gelmeyi çok iyi biliyorlar.anlaşılan daha sülalesini tanıcaz. annesi emral avşar, kardeşi helin avşar ve hülya avşar hepsi aynı kafadan insan.
freak
gazetecilere hakaret üstüne hakaret yağdırmasına rağmen sonunda ben sizsiz yapamam diyerek durumu kabullenmiş medya maymunu.
mmlkpaptta
ne yazık ki kendini şu anki haliyle bile türkiye’nin en güzel kadını sanan kişi. işte insanın kendisiyle barışık olması da böyle bir şey.
angelus
recep tayyip erdoğan ı programına konuk alan ve sonrasında "tayyip bey beni çok rahatlattı" şeklinde beyanat vermiş olan bireydir kendisi. ayrıca o başbakan a "şeriat gelecek mi?" diye sormuş, diğer de "zehra nasıl" demiş. çok hoş. ayrıca gönül ister ki bir sonraki programına bir şahin k, ne bileyim bir rocco siffredi gelsin de aynı rahatlamanın çeşitli varyasyonlarını da yaşasın. evet.

http://tinyurl.com/65sm4j
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol