hollanda

0 /
darklord
bazi kafelerinde devlet tarafindan esrar icimi serbest oldugunu duydugum belcika ve almanya dilleri arasinda bir dile sahip ulke ayrica inekleriyle unludur
maliyeci
tarimda ve hayvancilikta çok ileri duzeye ulasmis ulke.. ayrica laleriyle unludur der dururuz ama bilmeyiz ki o laleler osmanli’dan alinmistir zamaninda.
cocabora
ülkenin toplam yüzölçümü bizim konyadan biraz büyük...ama adamlar futbolda bizden çok daha iyi.az biraz olan tarihlerini bile çok güzel pazarlıyorlar.ab’nin kurucu üyelerinden...
insanlar çok rahat,uyuşturucu,yaşam tarzı,kalite!
ancak sular yükseldikçe hollanda diye bir ülke kalmayacakmış,inşallah çözümünü bulmuşlardır.üzülürüm valla....
nick nicki nickince
bir anlamda las vegas gibi bir yer. ya da dubai gibi.
insanlar yoktan neleri var ediyorlar, biz vardan neleri yok ediyoruz. muthisiz lan biz. tum memleket mersin’liyiz galiba.
goodygoblin
hırçın dalgalara verdikleri mücadele takdire şayan olan,lalemizi çaldığı söylenen ,peyniri,inekleri ve yeldeğirmenleriyle meşhur avrupa ülkesi.
ithilquessir
parti yapmaktan ve yemek pisirmekten zerre kadar anlamadiklarina kanaat getirdigim, modern mimari yapayim derken rotterdam gibi bir hurdalik meydana getirmis uzlasi ulkesi.

liberal,toplumcu, ozgurlukcu bir ulke olduklari, ve konya ovasindan kucuk yuz olcumuyle butun dunyaya toprak urunleri sattiklari dogrudur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol